Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Afrykański Pomór Świń (ASF) - informacja dla myśliwych i hodowców

informacja dla myśliwych i hodowców

Rusza akcja dofinansowania do zabiegów kastracji/sterylizacji i chipowania psów i kotów

Po raz kolejny w ramach Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt z terenu gminy Izabelin na 2017 rok właściciele psów i kotów zamieszkujący Gminę Izabelin mogą otrzymać 50% dofinansowanie do zabiegów kastracji/sterylizacji swoich pupili oraz 100% pokrycia kosztów chipowania czy uśpienia ślepego miotu kotów lub psów przez Gminę.

Instrukcja ze sposobem zachowania się w momencie napotkania dzikich zwierząt

Kampinoski Park Narodowy zawiadamia, że jeżeli spotkamy zwierzynę grubą w terenie zabudowanym, to należy spokojnie i powoli się od niej oddalić.

Akcja dofinansowania zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów zostaje wstrzymana

Drodzy mieszkańcy z przykrością informujemy, iż na dzień dzisiejszy musimy przerwać akcję dofinansowania mieszkańcom zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów.

Powodem jest wszczęcie przez Wojewodę Mazowieckiego postępowania nadzorczego względem uchwały Rady Gminy Izabelin nr XIV/120/16 z dnia 16 marca 2016r. dotyczącej Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Izabelin na 2016r.  w zakresie dofinansowania mieszkańcom gminy Izabelin zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów.

Podobne postępowania wszczęto względem wszystkich gmin w województwie mazowieckim, również względem m. st. Warszawa, które uwzględniały w swoich Programach dofinansowanie zabiegów.

Wszystkie oświadczenia w zakresie dofinansowania, które zostały już złożone w Urzędzie mogą zostać wykonane do końca kwietnia bieżącego roku.

Zasady finansowania zabiegu chipowania pozostają bez zmian i każdy mieszkaniec, który chce wykonać za darmo zabieg elektronicznego znakowania swojego pupila może jak dotychczas złożyć oświadczenie.

drukujdrukuj

autor: Anna Lewandowska

Skorzystaj z dofinansowania na sterylizację/kastrację psów i kotów


Zapobiegaj rozmnażaniu wolno-żyjących kotów


drukujdrukuj

APEL SYLWESTROWY


ZIMĄ PAMIĘTAJ O ZWIERZĘTACH


POSIADANIE PSA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ


Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczący szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w dniach od 15-25 września 2015r.


Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczący szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w dniach od 28 kwietnia - 11 maja 2015r.

Skorzystaj i za darmo zachipuj swojego pupila !!! (Akcja na rok 2015)

drukujdrukuj

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi i przeciwdziałania bezdomności zwierząt dla Gminy Izabelin 2015.


Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.