Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Akcja dofinansowania zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów zostaje wstrzymana

Drodzy mieszkańcy z przykrością informujemy, iż na dzień dzisiejszy musimy przerwać akcję dofinansowania mieszkańcom zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów.

Powodem jest wszczęcie przez Wojewodę Mazowieckiego postępowania nadzorczego względem uchwały Rady Gminy Izabelin nr XIV/120/16 z dnia 16 marca 2016r. dotyczącej Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Izabelin na 2016r.  w zakresie dofinansowania mieszkańcom gminy Izabelin zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów.

Podobne postępowania wszczęto względem wszystkich gmin w województwie mazowieckim, również względem m. st. Warszawa, które uwzględniały w swoich Programach dofinansowanie zabiegów.

Wszystkie oświadczenia w zakresie dofinansowania, które zostały już złożone w Urzędzie mogą zostać wykonane do końca kwietnia bieżącego roku.

Zasady finansowania zabiegu chipowania pozostają bez zmian i każdy mieszkaniec, który chce wykonać za darmo zabieg elektronicznego znakowania swojego pupila może jak dotychczas złożyć oświadczenie.

drukujdrukuj

autor: Anna Lewandowska

Skorzystaj z dofinansowania na sterylizację/kastrację psów i kotów


Zapobiegaj rozmnażaniu wolno-żyjących kotów


drukujdrukuj

APEL SYLWESTROWY


ZIMĄ PAMIĘTAJ O ZWIERZĘTACH


POSIADANIE PSA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ


Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczący szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w dniach od 15-25 września 2015r.


Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczący szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w dniach od 28 kwietnia - 11 maja 2015r.

Skorzystaj i za darmo zachipuj swojego pupila !!! (Akcja na rok 2015)

drukujdrukuj

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi i przeciwdziałania bezdomności zwierząt dla Gminy Izabelin 2015.


15 maja 2015 w Hornówku zaginął 3 letni kocur wabi się Kacper, jest wykastrowany. Kontakt do właścicielki 505119997.

drukujdrukuj

autor: Anna Lewandowska, data: 2015-05-19