Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Szanowny Panie Wójcie.

Od dnia 3 marca nie opublikowano protokołu ani nagrania z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa a z posiedzenia Komisji  Rewizyjnej z dnia 22 lutego jest tylko protokół. Proszę o udzielenie informacji dlaczego tak długo trzeba czekać o upublicznienie tych protokołów.

Pozdrawiam 

 

 

Szanowny Panie Radny,

 

W odpowiedzi na Pana pytanie z dnia 30.03.2016r. dotyczące publikacji protokołów i nagrań z posiedzeń Komisji Rady Gminy uprzejmie informuję, że posiedzenia Komisji Rewizyjnej, z uwagi na jej specyficzny charakter nie są nagrywane, w związku z powyższym nagranie z posiedzenia w dniu 22.02.br. nie jest i nie będzie zamieszczone na stronach internetowych.

Nagranie  Komisji rewizyjnej z dnia 25.01.2016r. zostało zamieszczone wyjątkowo, ponieważ było wspólnym posiedzeniem Komisji Rewizyjnej i Komisji Gospodarczo - Finansowej, podczas którego nie były omawiane sprawy merytorycznie dotyczące pracy Komisji Rewizyjnej.

Jeżeli chodzi o publikację protokołu z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa w dniu 01.03.2016r., to protokół z posiedzenia  nie został jeszcze opublikowany, ponieważ Komisja do chwili obecnej nie odbyła posiedzenia podczas którego nastąpiłoby przyjęcie protokołu. Zgodnie z przyjętymi przez Radę zasadami protokoły z posiedzeń Komisji Rady są publikowane po ich przyjęciu na kolejnym posiedzeniu. Najbliższe posiedzenie Komisji jest  planowane  na 19.04.2016r. Po tej dacie i po przyjęciu przez Komisję protokół zostanie opublikowany. Nagranie z tego posiedzenia zostało już  opublikowane.  

 

Z poważaniem,

 

Ryszard Haczek

Zastępca Wójta

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.