Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Dzień dobry,

Ponieważ termin składania wniosków o dofinansowanie w I etapie zbliża się wielkimi krokami (29 lipca 2016), proszę o informację na jakim etapie jest sprawa i gdzie można obejrzeć projekt ścieżek rowerowych o którym Pan pisze.

Pozdrawiam


Szanowny Panie Piotrze,

Dziękuję za korzystanie z formy komunikacji z mieszkańcami w postaci skrzynki mailowej „Pytania do Wójta”.

W odpowiedzi na Pana zapytanie z dnia 04.07.2016 r. dotyczące budowy ścieżki rowerowej wzdłuż ul. 3 Maja, uprzejmie informuję, że obecnie kończymy prace nad przygotowaniem wniosku aplikacyjnego w konkursie budowy dróg niskoemisyjnych z udziałem środków unijnych w ramach RPO WM 2014-2020 (ZIT). Projekt budowy ścieżek rowerowych (dróg niskoemisyjnych) w naszej gminie obecnie jest na etapie końcowych uzgodnień z Zarządem Dróg Powiatowych (ZDP) oraz Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich (MZDW) i jest dostępny do wglądu w pokoju 111 Urzędu Gminy Izabelin. Z chwilą zakończenia uzgodnień projekt końcowy zostanie opublikowany na stronie internetowej urzędu. Pragnę poinformować jednocześnie, iż ZDP w latach 2017-2018 planuje budowę ścieżki rowerowej wzdłuż zaplanowanych do rozbudowy ulicy Sienkiewicza oraz odcinka 3 Maja pomiędzy Tetmajera i Szymanowskiego, co uzupełni projekt ścieżek rowerowych planowanych przez gminę.

Z poważaniem,

Ryszard Haczek

Zastępca Wójta

 

 

W załączeniu poprzednie pytania w sprawie ścieżek rowerowych.
 

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.