Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Szanowny Panie Wójcie,

Dzień dobry, 

Przepraszam, że pozwalam sobie zaprzątnąć Pana głowę mailem skierowanym bezpośrednio do Pana, ale przecież jest to jedną z wielkich zalet naszej Wspólnoty, iż Władza jest blisko tzw "zwykłego człowieka"...

Chciałbym się uprzejmie zapytać, czy jest realna szansa na remont ulicy Langiewicza, na jej "leśnym" odcinku?

Załączam zdjęcia sprzed naszej posesji. Jak Pan sobie może wyobrazić po deszczu (i to przecież wcale nie nadzwyczajnych opadach) tam po prostu nie da się przejść, a przejeżdzające auta rozchlapują kałuże...tak jest od jesieni do wiosny (z krótką przerwą na mróz zimą).

Latem natomiast - wprost toniemy w kurzu unoszącym się po przejechaniu każdego samochodu...

Będę wdzięczny za jakakolwiek (pozytywną ;-) informację...

Dziękuję i pozdrawiam

P. M.


Szanowny Panie,

Dziękuję za kontakt poprzez skrzynkę poczty elektronicznej Urzędu Gminy Izabelin.

W odpowiedzi na pismo z dnia 02 listopada 2016r. dotyczące stanu nawierzchni ul. Langiewicza oraz kwestii jej remontu, pragnę Pana poinformować, że zlecenia na bieżące, doraźne uzupełnienie kolein i ubytków w nawierzchni drogi tłuczniem dolomitowym, zostało przekazane do realizacji GPWiK „Mokre Łąki” celem jego realizacji w czasie najbliższych 14 dni.

Jednocześnie pragnę Pana poinformować, że w projekcie budżetu na rok 2017 znalazło się zadanie inwestycyjne polegające na opracowaniu projektu przebudowy ul. Langiewicza na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Chodkiewicza wraz z przebudową ul. Chłopickiego i budową ul. Chodkiewicza na odcinku od ul. Langiewicza do ul. Sierakowskiej. Przy okazji realizacji tego projektu również powinna się poprawić jakość "leśnej" części ulicy Langiewicza, zwłaszcza na odcinku bezpośrednio przylegającym do planowanej drogi Chodkiewicza, gdzie Pan obecnie mieszka.

Po opracowaniu i zatwierdzeniu niezbędnej dokumentacji projektowej oraz pozyskaniu dofinansowania z Krajowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, realizacja powyższego zadania powinna być możliwa w roku 2018.

Ryszard Haczek

Zastępca Wójta

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.