Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Witam serdecznie

Czy byłaby możliwość zainstalowania w naszej gminie "światłowodu"?. Aktualnie mam najlepsza ofertę i tak jest nadal słaba .

Myślę,że dużo osób by korzystało z tej oferty gdyby była możliwa. Jest to taka prośba i pytanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

S.


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na pytanie uprzejmie informuję, iż aktualnie na terenie gminy działają dwie firmy oferujące usługę dostarczania internetu w technologii światłowodowej: Kampinos Telco oraz Skynet. Przepustowość teoretyczna tej technologii sięga nawet 1000 Mbit/s (w praktyce jest znacznie mniej co uzależnione jest głównie od jakości serwerów nadawców, odległości i połączeń pośrednich).

Także firma Orange (aktualnie usługa Neostrada aDSL do 10 Mbit/s i vDSL do 80 Mbit/s) przymierza się do wprowadzenia technologii światłowodowej w najbliższym czasie.

Niezależnie od tego poprawi się wkrótce jakość transmisji danych LTE w sieciach komórkowych do nawet 400 Mbit/s co nastąpi po zbudowaniu nowego masztu dla stacji podstawowej przez P4.

Gmina nie świadczy usług dostarczania internetu w technologii światłowodowej.

 

Serdecznie pozdrawiam

Ryszard Haczek

Zastępca Wójta
 

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.