Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Szanowny Panie Wójcie...

Wiemy, że jest już prawie wiosna, że noce są jeszcze chłodne, ale czas biegnie bardzo szybko i zaczną się  upały. Piszę te banały w trosce o brak pasów przejściowych na jezdniach. Chodzi mnie o ulicę Henryka Sienkiewicza, a więc jedną z dwóch głównych ulic Izabelina i jej skrzyżowanie z ul. 3 Maja (nota bene bardzo niebezpieczne dla pieszych i dla kierujących). Ul. H. Sienkiewicza z uwagi na dodatkowy ruch wielkich ciężarówek wywożących ziemie z Babic na całej swojej długości jest niebezpieczną dla pieszych. 

Na załączonych fokach skrzyżowanie ul. H.Sienkiewicza z ul. Sapiehy i pytanie do Pana ...CZY MOŻLIWE JEST ZASŁONIĘCIE ŚMIETNIKA PRZY SKLEPIE pt. ŻABKA - chociażby z uwagi na zbliżające się Święta?

Życząc spokojnych Świąt...
z poważaniem 
W. K.


Szanowny Panie,

W odpowiedzi na korespondencję mailową z dnia 27.03.2018r., pragnę poinformować o przekazaniu Pańskiego zgłoszenia dotyczącego potrzeby odświeżenia oznakowania poziomego drogi powiatowej ul. Sienkiewicza w Izabelinie B do Zarządu dróg Powiatowych z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, odpowiedzialnego za utrzymanie w/w drogi.

Jednocześnie pragnę Pana poinformować, że kwestia lokalizacji i parametrów technicznych jakie powinny spełniać miejsca gromadzenia odpadów stałych, określone są w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2017r. poz. 2285).

Ocena, kontrola oraz weryfikacja spełnienia powyższych warunków na nieruchomościach, znajduje się w kompetencji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim. Zdecydowanie wygląd śmietnika nie jest estetyczny, choć mieszczący się w normach ogólnych. Przedstawiciel gminy w Komisji ds. zezwoleń na prowadzenie sprzedaży alkoholu zwróci ponownie uwagę właścicielowi sklepu Żabka na ten problem.  

Załączając życzenia radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy,
Ryszard Haczek
Zastępca Wójta
 

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.