Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Szanowny Panie Wójcie

Pragnę zwrócić Pańską uwagę na dostępność miejsc parkingowych przy Urzędzie naszej Gminy.

Problem z zaparkowaniem auta dla Petentów jest ogromny, parking stał się parkingiem pracowniczym dla zatrudnionych w Urzędzie, Ośrodku zdrowia, Ośrodku kultury, Urzędzie pocztowym…

Jeżeli korytarze urzędu są puste, nie ma ogromnej ilości mieszkańców załatwiających sprawy w Urzędzie, taki wniosek nasuwa się sam.
Istnieją skuteczne metody rozwiązania takiego problemu.

Można stworzyć regulamin parkingu, wyznaczyć miejsca do parkowania rotacyjnego dla petentów, powyższe uniemożliwi innym blokowanie parkingu w długim wymiarze czasowym.

Z poważaniem
AW


Szanowna/y Pani/e,

Dziękuję za kontakt i propozycję rozwiązania problemu powstałego w związku z przejściowym zmniejszeniem liczby miejsc parkingowych wokół Urzędu Gminy w związku z budową nowej przychodni zdrowia. 

Pragnę poinformować, iż po trwającej rok procedurze przesiedlania mieszkańców starego budynku policji przy Tetmajera 3 możemy tenże budynek usunąć w ciągu najbliższych 3 tygodni celem przeznaczenia części tej działki na miejsca parkingowe. Jednocześnie trwają prace projektowe nad przebudową ulicy Matejki, co pozwoli po zakończeniu budowy przychodni na przystąpienie do jej przebudowy i odtworzenie kilku miejsc parkingowych. Parking od strony Matejki powiększyliśmy już w ub. roku o 3 miejsca. 

Dziękujemy zarazem za sugestię utworzenia tzw. rotacyjnych miejsc parkingowych dla interesantów UGI/CKI/Przychodni zdrowia. Już wprowadziliśmy 1 miejsce dla tzw. zaopatrzenia i wkrótce wprowadzimy 5 rotacyjnych miejsc parkingowych dla interesantów z czasem postoju do 15 minut. 

Jestem przekonany, że te działania wychodzą naprzeciw Pani/a oczekiwaniom oraz innych Mieszkańców.

Z poważaniem,

Ryszard Haczek
Zastępca Wójta

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.