Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Proszę odpowiedzieć:
- dlaczego został przesunięty termin zakończenia robót drogowych przy budowie ścieżek rowerowych na koniec sierpnia? - - Czym spowodowane są przeciągające się prace?
- Jaka będę mógł dostać się do Lasek komunikacją miejską między 4 Lipca a 30 sierpnia?
- Kto zlecił harmonogram robót (dlaczego na samym końcu będzie robiony odcinek z przystankiem autobusowym i dojściem do niego?

Proszę o odpowiedz i publikacje moich pytań z odpowiedziami na stronie gminy ( ostatnio nie opublikowaliście mojego pytania)

Pozdrawiam
G. G.


Szanowny Panie,

Dziękuję za kontakt poprzez skrzynkę poczty elektronicznej Pytania do Wójta.

Uprzejmie informuję, iż termin zakończenia robót związanych z budową ścieżki został przesunięty z 4 zasadniczych powodów:
- mniejszego ruchu samochodowego w wakacje
- konieczności zamknięcia ruchu dla samochodów osobowych i wprowadzenia wahadła dla autobusów na remontowanym odcinku 3 Maja od ronda w Laskach do ul. Szymanowskiego
- zmniejszenia natężenia prac jednocześnie realizowanych co wpłynie na redukcję uciążliwości dla mieszkańców i kierowców
- konieczności modyfikacji projektu i związanych z tym uzgodnień w zakresie usunięcia kolizji energetycznych z PGE wraz z uzgodnieniami modyfikacji w zakresie czasowej i stałej organizacji ruchu dla korygowanych odcinków.

Komunikacja publiczna będzie funkcjonowała bez zmian, za wyjątkiem kilku dni gdy wylewany będzie asfalt co będzie dotyczyć prac w godzinach późnowieczornych i nocnych

Harmonogram robót jest proponowany przez Wykonawcę i zatwierdzany przez Inspektora nadzoru. 

Z poważaniem,

Ryszard Haczek
Zastępca Wójta
 

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.