Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Witam Panie Wójcie,

mam pytanie odnośnie chodnika wzdłuż ulicy Sienkiewicza w Izabelinie B.

Część chodnika powstało błyskawicznie między pierwszą a drugą turą wyborów samorządowych, a następnie po wyborach prace natychmiast ustały, chciałbym poznać termin dokończenia prac.

Nadmienię iż materiały do kontynuowania prac zostały zabrane przez wykonawcę kilka dni po wyborach. Pytam więc czy na dokończenie prac będziemy czekać do następnych wyborów samorządowych?

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam

M.S. - mieszkaniec Izabelina "B"

 

Izabelin, dnia 3 czerwiec 2015 r.

Szanowny Panie

W odpowiedzi na przesłane pytanie, pragnę Pana poinformować, iż remont chodnika w pasie drogi powiatowej ul. Sienkiewicza w Izabelinie B, realizowany był jesienią ubiegłego roku przez Zarząd Dróg Powiatowych z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim.

W ramach przeprowadzonych prac wymieniono zniszczoną nawierzchnie z płyt chodnikowych na nawierzchnię z kostki betonowej na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Sapiehy.

Kwestia konieczności dokończenia pozostałego odcinka chodnika znajdującego się przy ul. Sienkiewicza pomiędzy ul. Sapiehy a ul. Zagłoby została poruszona na styczniowym spotkaniu z Dyrektorem ZDP, podczas którego otrzymaliśmy zapewnienie, iż kolejny etap remontu chodnika zostanie wykonany w roku bieżącym po zbilansowaniu przez ZDP wolnych środków finansowych pozyskanych w ramach zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2014/2015.

 

Z poważaniem
Witold Malarowski

drukuj ()

  • autor: Agnieszka Sobczak, data: 2015-06-03

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.