Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Na terenie gminy Izabelin komunikację miejską obsługuje Zakład Transpotu Miejskiego w Warszawie www.ztm.waw.pl.

  • autor: Agnieszka Sobczak, data: 2015-01-12

Rozkłady jazdy komunikacji autobusowej

autobus linii 708

autobus linii 701

autobus linii L-7

autobus linii L-18

autobus linii nocnej N58

  • autor: Agnieszka Sobczak, data: 2015-01-12

Mapa z przebiegiem tras

Izabelin część zachodnie

Izabelin część wschodnia

  • autor: Agnieszka Sobczak, data: 2015-01-12

Rada Gminy poparła złożenie przez Wójta deklaracji w sprawie objęcia Gminy Izabelin I strefą biletową z dniem 1 września 2018 r.!!!

W dniu 28 marca 2018 r. dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego Wiesław Witek wraz z Zastępcą Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Renatą Kaznowską  poinformowali podwarszawskie gminy o istotnej modyfikacji Programu Warszawa+ mającej na celu obniżenie cen dla pasażerów na bilety długookresowe (30- i 90-dniowe) komunikacji miejskiej poprzez zwiększenie dopłat ze strony tychże gmin. 

Otwarte spotkanie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego i ZTM zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką transportu publicznego oraz Mieszkańców aglomeracji warszawskiej na otwarte spotkanie Rady w dniu 18 czerwca o godzinie 17.00 w Sali Rudniewa na 4 piętrze Pałacu Kultury i Nauki (wejście od ul. Marszałkowskiej).

Podczas spotkania będzie istniała możliwość zgłoszenia pomysłów i koncepcji mających na celu udoskonalenie funkcjonowania transportu publicznego w aglomeracji warszawskiej oraz tematów do przyszłych obrad Rady WTP.

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego została powołana przy Zarządzie Transportu Miejskiego jako ciało doradcze, którego zadaniem jest zapewnienie przestrzeni dla wymiany opinii oraz zbierania sugestii i informacji od przedstawicieli różnych środowisk na temat funkcjonowania komunikacji w stolicy i aglomeracji. Rada wypracowuje także rekomendacje pomocne przy podejmowaniu decyzji o kierunkach rozwoju warszawskiego transportu publicznego. Przyjęty przez rade WTP pierwszy pakiet rekomendacji dotyczy dostępności przystanków i pojazdów transportu publicznego dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji, który mam przyjemność – jako zastępca członka tejże Rady -  przedstawić w załączniku.

Warszawski Transport Publiczny (WTP) jest marką transportową, utworzoną na zlecenie władz miasta stołecznego Warszawy, która powstała w celu ujednolicenia oznaczeń transportu miejskiego w Warszawie i okolicach. Organizatorem i operatorem marki jest Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM).

Zapraszam zainteresowanych rozwojem transportu publicznego w naszej aglomeracji na spotkanie. 

Ryszard Haczek, Zastępca Wójta Gminy Izabelin
 

drukuj (Otwarte spotkanie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego)

Pociąg "Słoneczny" Kolei Mazowieckich

W tegoroczne wakacje już po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. Będzie kursował codziennie w okresie 23 czerwca – 2 września w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia. Zatrzyma się m.in. w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie, Lęborku i Słupsku. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.

Pociąg „Słoneczny” składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx. Podróż jest szybka i komfortowa. Z Warszawy do Trójmiasta „Słoneczny” dojeżdża w niespełna 3 godziny, do Ustki w zaledwie 5 h 21 min. Wagony piętrowe są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt. Na pokładzie dostępny jest również catering. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu.

Bilety na przejazdy pociągiem „Słoneczny” są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach, ponadto w cenie biletu podróżny może zabrać rower lub psa. Zakupu biletów można dokonać w kasach biletowych, za pośrednictwem strony bilety.mazowieckie.com.pl, w aplikacji skycash, w biletomatach KM, a także bezpośrednio u kierownika pociągu. Wakacyjnemu połączeniu stolicy z wybrzeżem towarzyszy akcja promocyjna „Słoneczny wysyp rabatowy”, dzięki której osoby podróżujące pociągiem „Słoneczny” mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek w interesujących miejscach nad morzem.

drukuj (Pociąg "Słoneczny" Kolei Mazowieckich)

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.