Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Otwarte spotkanie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego i ZTM zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką transportu publicznego oraz Mieszkańców aglomeracji warszawskiej na otwarte spotkanie Rady w dniu 18 czerwca o godzinie 17.00 w Sali Rudniewa na 4 piętrze Pałacu Kultury i Nauki (wejście od ul. Marszałkowskiej).

Podczas spotkania będzie istniała możliwość zgłoszenia pomysłów i koncepcji mających na celu udoskonalenie funkcjonowania transportu publicznego w aglomeracji warszawskiej oraz tematów do przyszłych obrad Rady WTP.

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego została powołana przy Zarządzie Transportu Miejskiego jako ciało doradcze, którego zadaniem jest zapewnienie przestrzeni dla wymiany opinii oraz zbierania sugestii i informacji od przedstawicieli różnych środowisk na temat funkcjonowania komunikacji w stolicy i aglomeracji. Rada wypracowuje także rekomendacje pomocne przy podejmowaniu decyzji o kierunkach rozwoju warszawskiego transportu publicznego. Przyjęty przez rade WTP pierwszy pakiet rekomendacji dotyczy dostępności przystanków i pojazdów transportu publicznego dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji, który mam przyjemność – jako zastępca członka tejże Rady -  przedstawić w załączniku.

Warszawski Transport Publiczny (WTP) jest marką transportową, utworzoną na zlecenie władz miasta stołecznego Warszawy, która powstała w celu ujednolicenia oznaczeń transportu miejskiego w Warszawie i okolicach. Organizatorem i operatorem marki jest Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM).

Zapraszam zainteresowanych rozwojem transportu publicznego w naszej aglomeracji na spotkanie. 

Ryszard Haczek, Zastępca Wójta Gminy Izabelin
 

drukuj (Otwarte spotkanie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego)

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.