Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

XIV Festiwal W Krainie Chopina - koncert w Strzyżewie 1 lipca 2018 r.

Rozpoczął się XIV Festiwal Muzyczny "W Krainie Chopina".

W pierwszą niedzielę lipca mam przyjemność zaprosić Państwa do Dworu w Strzyżewie. Ten odrestaurowany z dużym pietyzmem i dbałością, XVIII-wieczny barokowy - położony nad rzeką Utratą, nieopodal Żelazowej Woli - polski dwór wiejski, stanowił swego czasu rezydencję ziemiańską. 

Podczas niedzielnego koncertu /1 lipca/ o godzinie 17.00 w sercu Krainy Chopina zabrzmi muzyka hiszpańska i południowoamerykańska. W muzyczne klimaty południa, przeniesie nas,  śpiewająca i grająca na gitarze Carmen Azuar z Hiszpanii, oraz gitarzysta Tomasz Kaszubowski. 

Zapowiada się niezwykłe wydarzenie artystyczne, na które Państwa serdecznie zapraszam. Wstęp wolny.
 
Tradycyjnie zachęcam Państwa do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Dwór w Strzyżewie znajduje się w odległości 2 km od Żelazowej Woli – Serca Krainy Chopina. Warto się tam wybrać i odbyć spacer po otaczającym Dom Urodzenia Fryderyka Chopina parku, wśród pięknej zieleni i dźwięków Jego muzyki. 

Więcej informacji o festiwalu znajdą Państwo na oficjalnej stronie festiwalu: chopinfestiwal.wilkomirski.org.pl, oraz na Facebooku. 

Mariusz Dżyga
Dyrektor Festiwalu.

NIEDZIELA 1 LIPCA godzina 17.00 STRZYŻEW DWÓR STRZYŻEW 

KONCERT: "Drogi południa" 

wystąpią: Carmen Azuar - śpiew i gitara /Hiszpania/ Tomasz Kaszubowski - gitara 

Koncert pod patronatem Wójta Gminy Kampinos: Moniki Ciurzyńskiej 

organizatorzy: 

 • Gmina Kampinos 
 • Dwór Strzyżew 
 • Towarzystwo Muzyczne im. K.Wiłkomirskiego 

Dofinansowanie: Samorząd Województwa Mazowieckiego 
 

drukuj (XIV Festiwal W Krainie Chopina - koncert w Strzyżewie 1 lipca 2018 r.)

wstecz

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail (podanego w powyższym formularzu) oraz adresu IP przez Urząd Gminy Izabelin w celu realizacji subskrypcji „Newsletter”, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.