Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

XIV Festiwal Muzyczny "W Krainie Chopina" - Zaproszenie na koncert do Sannik 16 września 2018 r.

Szanowni Państwo! 

W niedzielę 16 września, przeniesiemy się do pałacu w Sannikach, ściśle związanego z Chopinem. W Sannikach Fryderykowi i jego przyjaciołom czas upływał na muzykowaniu, zabawach i spacerach po ocienionym parku, a także na składaniu sąsiedzkich wizyt i wycieczkach po okolicy. Obecnie pałac otoczony dużym parkiem, prezentuje się wspaniale, po gruntownej, długotrwałej renowacji. 

W niedzielne popołudnie, o godzinie 14.00, wystąpi dla Państwa dwoje znakomitych solistów:  wiolonczelistka Izabela Buchowska, jako solistka i kameralistka występowała w Europie i USA. Współpracowała z wieloma orkiestrami, m.in. Chelsea Symphony, Orkiestra Musica Viva w Moskwie, Kammerorchester Luebeck, Schleswig-Holstein Festival Orchestra oraz z polskimi orkiestrami symfonicznymi. Jako kameralistka koncertuje w różnych składach, wielokrotnie nagrywała muzykę do teatru, radia i telewizji. Muzyka współczesna stanowi dużą część jej repertuaru, często dokonuje prawykonań utworów młodych polskich kompozytorów, z których wiele jest jej dedykowanych. Pianista Krzysztof Stanienda, jest laureatem konkursów krajowych i zagranicznych. W 2008 roku otrzymał nominację do Fryderyków za nagranie muzyki kameralnej. Rok później nagrywał dla Universal Music Polska wspólnie z Kamą Grott i Arturem Kasperkiem. Współtwórca zespołu Chopin Piano Quintet, z którym w kwietniu 2014 roku, został laureatem Międzynarodowego Konkursu Muzyki Kameralnej na Litwie. Dwa miesiące później otrzymał kolejne laury z zespołem we Włoszech, gdzie zdobył I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej w Pianello Val Tidone oraz I miejsce w kategorii Muzyka Kameralna i I miejsce na 12. Międzynarodowym Konkursie “Premio Citta di Padova” w Padwie. Występował na wielu festiwalach m.in.: Muzycznym Festiwalu w Łańcucie, Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena w Krakowie, a także za granicą w Japonii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Holandii, Rosji, Szwajcarii, Szwecji, Hiszpanii i we Włoszech. Od 2012 roku jest wykładowcą na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Po koncercie będą Państwo mogli zwiedzić z przewodnikiem pałac, oraz ekspozycje, które się w nim znajdują. 

Wstęp wolny. 

Serdecznie zapraszam. 

Mariusz Dżyga
Dyrektor Festiwalu 

Więcej informacji na stronie www.chopinfestiwal.wilkomirski.org.pl , oraz facebooku.

NIEDZIELA 16 WRZEŚNIA GODZINA 14.00 - SANNIKI Europejskie Centrum Artystyczne im. F.Chopina - Pałac ul. Warszawska 142 

wystąpią: 
Izabela Buchowska - wiolonczela
Krzysztof Stanienda - fortepian /zmiana/ 

organizatorzy: 
Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach Towarzystwo im. Fryderyka Chopina w Warszawie Koło w Sannikach Towarzystwo Muzyczne im. K.Wiłkomirskiego 

Wstęp wolny

drukuj (XIV Festiwal Muzyczny "W Krainie Chopina" - Zaproszenie na koncert do Sannik 16 września 2018 r.)

wstecz

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail (podanego w powyższym formularzu) oraz adresu IP przez Urząd Gminy Izabelin w celu realizacji subskrypcji „Newsletter”, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.