Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

XIV Festiwal Muzyczny "W Krainie Chopina" - Zaproszenie na dwa ostatnie koncerty 5 i 7 października 2018 r.

W najbliższy piątek - 5 października 2018 roku o godzinie 12.00 w Żelazowej Woli – w sercu Krainy Chopina, odbędzie się - uroczystość złożenia kwiatów przed pomnikiem kompozytora w parku. Uroczystość poprzedzi "Kwadrans muzyczny" w Domu Urodzenia Fryderyka Chopina na którym wystąpi młoda pianistka Karolina Sekuła. 

Koncert Galowy kończący tegoroczną XIV edycję Festiwalu Muzycznego „W Krainie Chopina” odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 października o godzinie 18.30 w sali koncertowej Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego – Ul. Tetmajera 38.

Wstęp wolny. 


PIĄTEK 5 PAŹDZIERNIKA GODZINA 12.00

ŻELAZOWA WOLA, DOM URODZENIA FRYDERYKA CHOPINA 

„W hołdzie Fryderykowi Chopinowi” 

w programie: 

 • Wysłuchanie "Kwadransu muzycznego" w wykonaniu Karoliny Sekuły 
 • Uroczystość złożenia kwiatów przed pomnikiem Fryderyka Chopina w parku w Żelazowej Woli. 

Uroczystość pod patronatem Wójta Gminy Sochaczew, Mirosława Orlińskiego 

organizatorzy: 

 • Wójt Gminy Sochaczew 
 • Narodowy Instytut Fryderyka Chopina 
 • Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego


NIEDZIELA 7 PAŹDZIERNIKA GODZINA 18.30

IZABELIN C, CENTRUM EDUKACJI KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO – ul. TETMAJERA 38 

KONCERT GALOWY 
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE XIV EDYCJI FESTIWALU MUZYCZNEGO "W KRAINIE CHOPINA" 

wystąpią: 

 • Caroline Sypniewski - wiolonczela /Francja/ 
 • Jan Lewtak - dyrygent /od pulpitu/, kierownik artystyczny OKFN 
 • Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej 

w programie: 

 • F.Chopin - Polonez A-dur Op. 40 Nr 1 
 • J.Haydn - Koncert wiolonczelowy Nr 1 C-dur 
 • S.Prokofiew - Suita Romeo i Julia 

koncert pod patronatami: Dyrektora Kampinoskiego Parku Narodowego Mirosława Markowskiego oraz Wójta Gminy Izabelin Witolda Malarowskiego 

organizatorzy: 

 • Wójt Gminy Izabelin 
 • Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego 
 • Centrum Kultury Izabelinie 
 • Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego 

sponsor: 

 • Związek Artystów Wykonawców STOART 

dofinansowanie: 

 • Powiat Warszawski Zachodni 

drukuj (XIV Festiwal Muzyczny "W Krainie Chopina" - Zaproszenie na dwa ostatnie koncerty 5 i 7 października 2018 r.)

wstecz

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail (podanego w powyższym formularzu) oraz adresu IP przez Urząd Gminy Izabelin w celu realizacji subskrypcji „Newsletter”, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.