Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Informacja w sprawie odbioru odpadów komunalnych na terenie Gminy Izabelin w roku 2019

  2019.01.09

                                                                                              

                                                                    

 • Dziesiątka Babicka po raz czwarty - zapisy już wystartowały!

  2019.01.09

  Zapisy do 4. Dziesiątki Babickiej rozpoczęły się wraz z początkiem Nowego Roku. Bieg, marsz Nordic Walking oraz biegi rodzinne wystartują w sobotę 6 kwietnia br. w podwarszawskiej gminie Stare Babice. Trasa głównych rywalizacji liczy 10 kilometrów i jest atestowana przez PZLA.

 • Ostrzeżenie przed oszustami "Na policjanta"

  2019.01.09

  Mimo policyjnych ostrzeżeń starsze osoby wciąż padają ofiarami oszustów. Czasem oddają nieznajomym wszystkie oszczędności, a nawet biorą kredyty, aby pomóc rzekomym najbliższym. Członkowie grup przestępczych podają się już nie tylko za wnuczków, czy innych krewnych, ale coraz częściej za policjantów zajmujących się rozpracowywaniem oszustów. Próby takich oszustw nie omijają także mieszkańców naszego powiatu. Wczoraj policjanci z powiatu warszawskiego zachodniego otrzymali dwa zgłoszenia dotyczące oszustów działających metodą „na policjanta”. Policjanci radzą, jak nie dać się oszukać i nie stracić swoich oszczędności.

 • Program „Europa dla obywateli”

  2019.01.07

  Program „Europa dla obywateli” przyjęty na lata 2014–2020 ma na celu zwiększenie zaangażowania mieszkańców Unii Europejskiej w jej rozwój, a także otrzymanie dofinansowania na realizację zadań związanych z tematyką Programu. Program promuje wspólną historię i wspólne wartości Europy oraz wzmacnia poczucie odpowiedzialności za rozwój Unii.

 • Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza

  2019.01.07

  Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza dla pyłu zawieszonego PM 2,5 oraz PM 10 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckiego w dniach 7-8 stycznia 2019 r.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady śniegu w dniach 4-5 stycznia 2019 r.

  2019.01.04

  Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności Ostrzeżenia od 10 cm do 15 cm.

 • Projekt e-akta – ważne zmiany dla przedsiębiorców i pracodawców

  2019.01.03

  E-akta to inaczej skrócenie okresu przechowywania akt pracowników oraz ich elektronizacja. Zmiany wchodzą w życie 1 stycznia 2019 r. Przedsiębiorcom będzie łatwiej przechowywać akta pracowników i zleceniobiorców.

 • Rada Gminy Izabelin

  2018.12.28

  IV nadzwyczajna sesja Rady Gminy Izabelin VII kadencji odbędzie się w dniu 31 grudnia  2018 roku o godzinie 11:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Izabelin ul. Matejki  21.

  Porządek obrad

 • Wyłączenie prądu 4 stycznia 2019 r. (piątek) w Hornówku

  2018.12.24

   

  w godz. 08.00 – 15:00

  • ulica: XV Poprzeczna,  XII Poprzeczna, XI Poprzeczna, X Poprzeczna, IX Poprzeczna, Lipowa, ks. Wacława Kurowskiego od ul. Szkolnej do ul. Piaskowej
 • Życzenia Bożonarodzeniowe

  2018.12.21

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail (podanego w powyższym formularzu) oraz adresu IP przez Urząd Gminy Izabelin w celu realizacji subskrypcji „Newsletter”, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.