Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Konkurs - mural w Truskawiu

  Konkurs - mural w Truskawiu

  2020.07.13

  Zapraszamy do udziału w Konkursie na zaprojektowanie i wykonanie muralu we wsi Truskaw w Gminie Izabelin. 

  Mural ma upamiętniać "Wypad na Truskaw" – zaskakujący atak na kwaterujący we wsi Truskaw batalion z Brygady Szturmowej SS RONA, przeprowadzony nocą 2/3 września 1944 roku przez wydzielony oddział z Grupy AK „Kampinos” dowodzony przez por. Adolfa Pilcha ps. „Dolina”.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 10 lipca 2020 r.

  Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 10 lipca 2020 r.

  2020.07.10
  • Zjawisko: Burze z gradem
  • Stopień zagrożenia: 2
  • Obszar: powiat warszawski zachodni
  • Ważność: od godz. 15:00 dnia 10.07.2020 do godz. 02:00 dnia 11.07.2020
  • Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 30 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h, lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%
 • -

  II tura wyborów Prezydenta RP 12 lipca 2020 r.

  2020.07.10

  Lokale wyborcze otwarte w godz. 7.00 – 21.00
  Lokale wyborcze na terenie Gminy Izabelin:
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminne Przedszkole w Laskach, Laski ul. 3 Maja 43, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Mościsk i Lasek;
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa, Hornówek ul. Wojska Polskiego 5, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Izabelina B;
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa, Hornówek ul. Wojska Polskiego 5, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Hornówka;
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Centrum Kultury Izabelin, Izabelin C ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Izabelina C;
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa, Izabelin C ul. 3 Maja 49, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Truskawia i Sierakowa.

  W lokalu wyborczym obowiązuje:

  • zasłanianie nosa i ust
  • dezynfekcja rąk
  • zachowanie bezpiecznej odległości (odstęp 1,5 m)
   Zaleca się ponadto:
  • używanie własnych rękawiczek jednorazowych
  • używanie własnego długopisu

  Pierwszeństwo do wejścia do lokalu mają osoby powyżej 60 roku życia, kobiety w ciąży, osoby z dziećmi do 3 roku życia oraz osoby z niepełnosprawnościami.

  http://gmina.izabelin.pl/wybory

 • Nabór na animatora w Szkole Podstawowej

  Nabór na animatora w Szkole Podstawowej

  2020.07.09

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Izabelinie poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: specjalista ds. uczniowskich w zakresie animacji kulturalno-oświatowej. Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są w załączniku.

 • Wytyczne przeciwepidemiczne GIS dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

  2020.07.09

  Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 2 lipca 2 br. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 wydane na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz.U. z 2019 r. poz. 59 oraz 2020 r. poz. 322, 374 i 567).

  https://gis.gov.pl/aktualnosci/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-dnia-2-lipca-2020-r-iii-aktualizacja-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkol/
   

 • Zebranie Wiejskie Sołectwa Hornówek, 09.07.2020 r.

  Zebranie Wiejskie Sołectwa Hornówek, 09.07.2020 r.

  2020.07.08

  Termin: czwartek, 9 lipca, godz. 19:00

  Miejsce: polana Jakubów przy KPN

  Porządek zebrania wiejskiego:

  • Otwarcie zebrania.  
  • Stwierdzenie ważności obrad.  
  • Przyjęcie porządku zebrania.  
  • Głosowanie nad zmianami funduszu sołeckiego na 2020 r.
  • Sprawy różne, wolne wnioski.  
  • Zakończenie zebrania.

  Przewodniczący Zebrania Wiejskiego:
  Jarosław Kępkowicz

 • zwycięskie zdjęcie

  Protokół obrad komisji konkursowej „Mój sposób na zbieranie deszczówki”

  2020.07.08

  Dnia 7 lipca Komisja w składzie: Małgorzata Piekarska – Przewodnicząca Komisji, Małgorzata Wiśniewska – członek Komisji, Patrycja Bykowska – członek Komisji, Bogdan Szczesiak – członek Komisji wyłoniła zwycięzców Konkursu „Mój sposób na zbieranie deszczówki”. 20 głównych nagród – zbiorników do zbierania wód deszczowych – zdobyli

 • tworzenie zielnika

  Z życia Dziennego Domu Senior+ w Izabelinie

  2020.07.08

  Dzienny Dom Senior+ znajdujący się w Izabelinie przy ulicy Matejki 19 to niezwykłe miejsce spotkań seniorów, w którym panuje pełna ciepła i prawdziwie rodzinna atmosfera. Główną ideą funkcjonowania ośrodka jest wsparcie seniorów w sferze społecznej aktywizacji i zapobieganie samotności.

  W dniu 7 lipca Seniorzy Dziennego Domu Senior + w Izabelinie w ramach zajęć założyli zielnik.

 • "Mój pomysł na zbieranie deszczówki"

  "Mój pomysł na zbieranie deszczówki"

  2020.07.07

  W ostatnim konkursie Mieszkańcy mogli się pochwalić jak zbierają deszczówkę na swoich posesjach. Tym razem można przedstawić swój pomysł na jej zbieranie.

  Chciałbyś wykonać drenaż, ogród deszczowy a może wbudować zbiornik retencyjny?

  Opisz krótko swój pomysł, wykonaj ilustrację przedstawiającą to rozwiązanie i prześlij wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres: m.merchel@izabelin.pl w terminie 10 – 31 lipca br.

  Najlepszych 20 pomysłów zostanie nagrodzonych 265 litrowymi beczkami do zbierania wód opadowych.
  Więcej informacji pod poniższym linkiem: http://www.bip.izabelin.pl/container/dokumenty/przepisy/zarzadzenia/2020/180.2020.pdf
   

 • Młodzi, zdolni, aktywni

  2020.07.03

  W tym roku w naszej gminie ruszył nowy program wspierający finansowo uzdolnionych uczniów oraz młodych ludzi aktywnych i zaangażowanych społecznie, szczególnie w formie wolontariatu. 

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.