Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«listopad 2020»
PnWtŚrCzPtSbNd
1
23dzień: 45678
9101112131415
16171819202122
23dzień: 242526272829
30

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner
 • akcje i alarmy

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Informacja o bieżących działaniach GPWiK "Mokre Łąki"

  2018.02.06

  Spółka „Mokre Łąki” informuje, że w ul. Północnej w Truskawiu trwają prace związane z odbiorem technicznym wybudowanej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

 • UWAGA! Urząd Gminy Izabelin informuje, że nastąpiła zmiana rachunku bankowego dla podatników podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości od osób fizycznych

  2018.02.06

  Uprzejmie informujemy, iż od stycznia 2018 r. wpłat podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości od osób fizycznych należy dokonywać na indywidualne numery kont bankowych. Informacja o numerze rachunku bankowego, na jaki należy wpłacić zobowiązanie podatkowe zawarta jest w decyzjach podatkowych, które w najbliższym czasie będą Państwu przekazywane.

 • Wyłączenie prądu 9 lutego 2018 r. (piątek) w Truskawiu

  2018.02.06

  w godz. 08.00 – 10.00 

  • ulice: Lipkowska, Mokre Łąki, Sarenki, 3 Maja, Parkowa oraz Sory

  w godz. 11.00 – 13.00 

  • ulice: Leśnej Polanki, Przecinka, Działkowa, Leona Ptasińskiego, 3 Maja oraz Północna
 • Kurs po Kampinoskim Parku Narodowym

  2018.02.06

  Warszawskie Koło Przewodników Terenowych PTTK wspólnie z Kampinoskim Parkiem Narodowym zaprasza na kurs przewodnika po KPN. Kurs przewodnicki startuje 28 lutego 2018 r. (środa) o godz. 18:00.

 • Konkurs Fundacji Ekologicznej Arka "Kawałek Czystego Nieba"

  2018.02.06

  Miło nam poinformować, iż Gminne Przedszkole w Laskach "Akademia pod Dębowym Liściem" została zakwalifikowana do naszego konkursu.

  Od 1 lutego rusza na Facebook-u Fundacji ARKA konkurs „Kawałek błękitnego nieba”. Na najlepsze działania edukacyjne związane z niską emisją można głosować do 15 lutego do godz. 12.00

 • Apel Marszałka w sprawie funduszy europejskich dla województwa mazowieckiego

  2018.02.06

  Region Mazowsza pozostaje jednym województwem, ale na potrzeby unijnych statystyk jest traktowany jako dwa obszary – obszar metropolitalny Warszawy i pozostała część regionu. To pozwoli lepiej zaplanować środki unijne w przyszłej perspektywie. Zbliżają się właśnie negocjacje dotyczące budżetu UE na lata 2021-2027. Od każdego z nas zależy, jakie wsparcie z funduszy europejskich otrzyma Polska i Mazowsze. Aby nasz głos - głos Mazowsza - był słyszalny w Brukseli, warto wziąć udział w trwających właśnie konsultacjach. 

 • Informacja o stanie zaawansowania prac nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Izabelin B

  2018.02.05

  Uprzejmie informujemy, że projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Izabelin B został w dniu 26 stycznia 2018 r. skierowany do opinii i uzgodnień przez organy i instytucje wskazane w ustawie z dnia 27.03.2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

 • Elastyczny Fitness - Zdrowy Kręgosłup

  2018.02.05

  Już po raz drugi rusza seria zajęć sportowych dla mieszkańców wsi Laski i całej gminy Izabelin: Elastyczny Fitness - Zdrowy Kręgosłup.

 • Sieć parkingów „Parkuj i Jedź” w metropolii warszawskiej rozkwita

  2018.02.05

  Startują kolejne projekty wpływające na zmniejszanie poziomu emisji zanieczyszczeń i usprawnienie transportu w metropolii warszawskiej. Samorządy pozyskają dodatkowe 23 mln złotych dofinansowania z funduszy europejskich w ramach instrumentu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych na rozbudowę systemu parkingów „Parkuj i Jedź”. Powstanie 8 obiektów zapewniających 961 miejsc parkingowych dla samochodów oraz 335 miejsc dla rowerów. 30 stycznia br. Gmina Michałowice podpisała umowę o dofinansowanie projektu. Do zawarcia umów przygotowują się również miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Żyrardów, Zielonka oraz gmina Jaktorów.

 • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

  2018.02.05

  Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

  Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie. 

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.