Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«sierpień 2021»
PnWtŚrCzPtSbNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30dzień: 31

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Przebudowa ulicy Partyzantów w Laskach w Gminie Izabelin

  Przebudowa ulicy Partyzantów w Laskach w Gminie Izabelin

  2021.03.16

  W związku z rozpoczynająca się przebudową ul. Partyzantów w miejscowości Laski, wykonawca prac BUD-BRUK Zakład Robót Drogowych wprowadza czasową zmianę w organizacji ruchu, polegającą na objeździe zamkniętego odcinka ul. Partyzantów (pomiędzy ul. Brzozową i ul. Poznańską) dwukierunkowo: ul. Zieloną i ul. Sokołowskiego, dla pojazdów poruszających się w kierunku Warszawy i Lasek. Wykonawca określił czas trwania COR do 30.06.2021 r. W razie zmian będziemy Państwa na bieżąco informować, poprzez stronę internetową Urzędu Gminy Izabelin oraz za pośrednictwem newslettera gminnego.

  Zwracamy się prośbą o zwrócenie uwagi na nowe oznakowanie wynikające z wprowadzonej czasowej organizacji ruchu.

 • Nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych

  Nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych

  2021.03.16

  W związku z nadchodzącym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 został ustalony nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych.
  Termin składania ofert: od 15 do 19 marca 2021 r.
  Wynagrodzenie 7 zł za ankietę przeprowadzoną osobiście, 4 zł za ankietę telefoniczną. Jednakże jeżeli dojdzie do nowelizacji ustawy o spisie powszechnym będzie obowiązywała jedna stawka: 6 zł brutto za każdą ankietę niezależnie w jaki sposób przeprowadzoną.

 • Skazani na SMOG cz. 7

  Skazani na SMOG cz. 7

  2021.03.15

  W styczniu br., na terenie „dużej szkoły”, przez ok. dwa tygodnie można było zobaczyć mechaniczne płuca pokazujące wizualnie jakość powietrza jakim oddychamy. Instalacja płuc w Izabelinie, była elementem większej akcji organizowanej przez Polski Alarm Smogowy we współpracy z lokalnymi alarmami smogowymi – dołączyliśmy do grupy 23 miast na terenie pięciu województw, które wzięły udział we wspomnianej akcji.

 • -

  Nabór na stanowisko inspektor ds. kancelaryjno-archiwalnych w Wydziale Organizacyjnym

  2021.03.15

  Wójt Gminy Izabelin ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Izabelin : Inspektor ds. kancelaryjno-archiwalnych w Wydziale Organizacyjnym

 • I Ty możesz zostać prosumentem cz.7

  I Ty możesz zostać prosumentem cz.7

  2021.03.15

  Po kilku artykułach i sporej ilości rozmów z mieszkańcami nasuwa się jedna refleksja – każdy z nas poszukuje prostych odpowiedzi by rozwiać swoje wątpliwości: jak zacząć, na o zwracać uwagę, gdzie poszukiwać firm, ile to kosztuje … to najczęściej zadawane pytania. Mało kto pyta o technologię, co może oznaczać, że jesteśmy gotowi zostawić dobór technologii profesjonalistom.

 • Zapobiegaj powstawaniu odpadów, a te które wytworzyłeś segreguj na 6!!!

  Zapobiegaj powstawaniu odpadów, a te które wytworzyłeś segreguj na 6!!!

  2021.03.12

  Statystyczny Polak wytwarza rocznie ok. 330 kg odpadów, a niestety mieszkaniec gminy Izabelin ponad 550kg! Jest to wynik, który powinien skłonić nas do refleksji, dlaczego wytwarzamy o prawie 200 kg więcej, niż przeciętny Kowalski?

 • Otwarty konkurs ofert - organizacja i prowadzenie ryneczku ze zdrową żywnością oraz nabór reprezentantów do komisji konkursowej

  2021.03.12
 • Uwaga - białe kapsułki nieznanego pochodzenia na ulicach!

  Uwaga - białe kapsułki nieznanego pochodzenia na ulicach!

  2021.03.10
  Na naszych gminnych chodnikach i pasach drogowych ulic pojawiły się małe białe kapsułki (podobne do tabletki do zmywarki) nieznanego pochodzenia.
  Podobne zdarzenie miało miejsce parę dni temu w kilku dzielnicach Warszawy, gdzie po przebadaniu kapsułek okazało się, że materiał składem zbliżony jest do tabletek do uzdatniania wody, a kontakt z nimi wywołał zatrucia u zwierząt domowych.
  Jeżeli ktoś zauważy podobne kapsułki, prosimy o zgłoszenie na całodobowy telefon interwencyjny: 514 622 106 podając dokładną lokalizację.
  Po zgłoszeniu tabletki zostaną zutylizowane.
 • Złóż oświadczenie w ramach akcji finansowania zabiegów kastracji/sterylizacji oraz czipowania psów i kotów

  Złóż oświadczenie w ramach akcji finansowania zabiegów kastracji/sterylizacji oraz czipowania psów i kotów

  2021.03.09

  Gmina sfinansuje zabiegi kastracji/sterylizacji oraz elektronicznego znakowania (czipowania) psów i kotów, a także uśpienia ślepego miotu (dot. psów i kotów).

 • Ankieta – Plan Zrównoważonej Mobilności obszaru Warszawa Zachód

  2021.03.05
  Plan zrównoważonej mobilności miejskiej (SUMP) to dokument mający na celu zaspokojenie potrzeb w zakresie przemieszczania się, ochrony środowiska i zapewnienia lepszej jakości życia. Jest on przygotowywany z udziałem ekspertów oraz mieszkańców.

  Poniższa ankieta rekrutacyjna ma na celu rozpoczęcie identyfikacji głównych problemów, które powinien rozwiązywać SUMP dla obszaru funkcjonalnego Warszawa Zachód.

  W skład zawiązanego porozumienia międzygminnego dla obszaru funkcjonalnego Warszawa Zachód wchodzą gminy: Łomianki - lider porozumienia, Czosnów, Izabelin, Jabłonna, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Stare Babice i Zakroczym.
   

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.