Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Ankieta dotycząca potrzeb korzystania z e-usług oferowanych przez Gminę Izabelin

  Ankieta dotycząca potrzeb korzystania z e-usług oferowanych przez Gminę Izabelin

  2020.07.16

  Chcesz żeby nasz Urząd był bardziej przystępny internetowo? Wypełnij krótką, ośmiopytaniową ankietę, dzięki której będziemy mogli obrać kierunki naszego cyfrowego rozwoju dla oszczędności Twojego czasu.

  Ankieta dostępna jest pod adresem:
  euslugi.webankieta.pl

  Ankieta jest częścią wstępnej analizy potrzeb mieszkańców, przeprowadzana w ramach przygotowywania wniosku o dofinansowanie projektu pn. E-usługi dla Gminy Izabelin w ramach programu: „Informatyzacja administracji publicznej oraz instytucji i zasobów kultury na terenie Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego”. Konkurs RPMA.02.01.02-IP.01-14-106/2 w ramach Poddziałania 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT.

 • Kolejne środki zewnętrzne zasilą budżet naszej gminy!

  Kolejne środki zewnętrzne zasilą budżet naszej gminy!

  2020.07.15

  W ostatni poniedziałek w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Zastępca Wójta Michał Postek oraz Skarbnik Gminy Agnieszka Woźniak podpisali dwie umowy o dotacje z budżetu samorządu województwa mazowieckiego.

 • Konkurs - mural w Truskawiu

  Konkurs - mural w Truskawiu

  2020.07.13

  Zapraszamy do udziału w Konkursie na zaprojektowanie i wykonanie muralu we wsi Truskaw w Gminie Izabelin. 

  Mural ma upamiętniać "Wypad na Truskaw" – zaskakujący atak na kwaterujący we wsi Truskaw batalion z Brygady Szturmowej SS RONA, przeprowadzony nocą 2/3 września 1944 roku przez wydzielony oddział z Grupy AK „Kampinos” dowodzony przez por. Adolfa Pilcha ps. „Dolina”.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 10 lipca 2020 r.

  Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem w dniu 10 lipca 2020 r.

  2020.07.10
  • Zjawisko: Burze z gradem
  • Stopień zagrożenia: 2
  • Obszar: powiat warszawski zachodni
  • Ważność: od godz. 15:00 dnia 10.07.2020 do godz. 02:00 dnia 11.07.2020
  • Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 30 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h, lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%
 • -

  II tura wyborów Prezydenta RP 12 lipca 2020 r.

  2020.07.10

  Lokale wyborcze otwarte w godz. 7.00 – 21.00
  Lokale wyborcze na terenie Gminy Izabelin:
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminne Przedszkole w Laskach, Laski ul. 3 Maja 43, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Mościsk i Lasek;
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa, Hornówek ul. Wojska Polskiego 5, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Izabelina B;
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa, Hornówek ul. Wojska Polskiego 5, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Hornówka;
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Centrum Kultury Izabelin, Izabelin C ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Izabelina C;
  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa, Izabelin C ul. 3 Maja 49, 05-080 Izabelin – głosują mieszkańcy Truskawia i Sierakowa.

  W lokalu wyborczym obowiązuje:

  • zasłanianie nosa i ust
  • dezynfekcja rąk
  • zachowanie bezpiecznej odległości (odstęp 1,5 m)
   Zaleca się ponadto:
  • używanie własnych rękawiczek jednorazowych
  • używanie własnego długopisu

  Pierwszeństwo do wejścia do lokalu mają osoby powyżej 60 roku życia, kobiety w ciąży, osoby z dziećmi do 3 roku życia oraz osoby z niepełnosprawnościami.

  http://gmina.izabelin.pl/wybory

 • Nabór na animatora w Szkole Podstawowej

  Nabór na animatora w Szkole Podstawowej

  2020.07.09

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Izabelinie poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: specjalista ds. uczniowskich w zakresie animacji kulturalno-oświatowej. Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są w załączniku.

 • Wytyczne przeciwepidemiczne GIS dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

  2020.07.09

  Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 2 lipca 2 br. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 wydane na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz.U. z 2019 r. poz. 59 oraz 2020 r. poz. 322, 374 i 567).

  https://gis.gov.pl/aktualnosci/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-dnia-2-lipca-2020-r-iii-aktualizacja-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkol/
   

 • Zebranie Wiejskie Sołectwa Hornówek, 09.07.2020 r.

  Zebranie Wiejskie Sołectwa Hornówek, 09.07.2020 r.

  2020.07.08

  Termin: czwartek, 9 lipca, godz. 19:00

  Miejsce: polana Jakubów przy KPN

  Porządek zebrania wiejskiego:

  • Otwarcie zebrania.  
  • Stwierdzenie ważności obrad.  
  • Przyjęcie porządku zebrania.  
  • Głosowanie nad zmianami funduszu sołeckiego na 2020 r.
  • Sprawy różne, wolne wnioski.  
  • Zakończenie zebrania.

  Przewodniczący Zebrania Wiejskiego:
  Jarosław Kępkowicz

 • zwycięskie zdjęcie

  Protokół obrad komisji konkursowej „Mój sposób na zbieranie deszczówki”

  2020.07.08

  Dnia 7 lipca Komisja w składzie: Małgorzata Piekarska – Przewodnicząca Komisji, Małgorzata Wiśniewska – członek Komisji, Patrycja Bykowska – członek Komisji, Bogdan Szczesiak – członek Komisji wyłoniła zwycięzców Konkursu „Mój sposób na zbieranie deszczówki”. 20 głównych nagród – zbiorników do zbierania wód deszczowych – zdobyli

 • tworzenie zielnika

  Z życia Dziennego Domu Senior+ w Izabelinie

  2020.07.08

  Dzienny Dom Senior+ znajdujący się w Izabelinie przy ulicy Matejki 19 to niezwykłe miejsce spotkań seniorów, w którym panuje pełna ciepła i prawdziwie rodzinna atmosfera. Główną ideą funkcjonowania ośrodka jest wsparcie seniorów w sferze społecznej aktywizacji i zapobieganie samotności.

  W dniu 7 lipca Seniorzy Dziennego Domu Senior + w Izabelinie w ramach zajęć założyli zielnik.

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.