Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Ankieta projektu pn "Moja Puszcza"

  2017.06.14
  Na terenie naszej gminy realizowany jest projekt pn. „Moja Puszcza”. Jego realizatorzy, Fundacja Sendzimira i Kampinoski Park Narodowy zachęcają mieszkańców do współpracy na rzecz ochrony przyrody i krajobrazu Kampinoskiego Parku Narodowego.
 • Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu mpzp wsi HORNÓWEK, część E w dniach 28.06.2017 r. – 31.07.2017 r.

  2017.06.14
  Informujemy o planowanym wyłożeniu projektu planu miejscowego wsi Hornówek, część E do publicznego wglądu. Szczegóły w ogłoszeniu.
 • I edycja konkursu dla mieszkańców woj. mazowieckiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie mazowieckim”

  2017.06.13
  Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.
 • Turniej mini-siatkówki Izabelin CUP w Zespole Szkół w Izabelinie

  2017.06.12
  14 czerwca (środa) godz. 9.00
 • Laski tworzą swoje logo

  2017.06.09
  22 czerwca 2017 r. (czwartek) godz. 19.00
 • Spotkanie ze Starostą i Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w sprawie dróg powiatowych i ścieżek rowerowych w Gminie Izabelin

  2017.06.09
  W dniu 5 czerwca w starostwie powiatowym w Ożarowie delegacja Gminy Izabelin spotkała się ze starostą Janem Żychlińskim i dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w kwestii finalnych planów powiatu warszawskiego-zachodniego w zakresie modernizacji dróg powiatowych w Gminie Izabelin.
 • Zapraszamy do udziału w kursie z facylitacji spotkań z mieszkańcami, debat, konsultacji społecznych

  2017.06.09
  Zapraszamy do udziału w kursie z facylitacji spotkań z mieszkańcami, debat, konsultacji społecznych! Trwa rekrutacja!
 • Protokół ze spotkania Wójta Gminy Izabelin z Zastępcą Prezydenta M. St. Warszawy R. Kaznowską w dniu 17.02.2017 r. otrzymany 22.05.2017 r.

  2017.06.09
  W dniu 17 lutego 2017 r. w UM St. Warszawy przy Placu Bankowym odbyło się spotkanie przedstawicieli Gminy Izabelin i Miasta St. Warszawy w sprawie modernizacji skrzyżowania Estrady-Arkuszowa oraz budowy drogi KZ do węzła Nowojanickiego w trasie NS.
 • Półkolonie letnie MLSPORT

  2017.06.08
  Terminy:
  3-7 lipca
  10-14 lipca
  17-21 lipca
 • Szkolenia w czerwcu w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

  2017.06.07
  W czerwcu zapraszamy na 4 szkolenia organizowane przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Udział w nich jest bezpłatny.

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.