Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Nabór na stanowisko podinspektora ds. inwestycji w Wydziale Rozwoju i Bieżącego Utrzymania

  2021.09.22

  Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Rozliczanie finansowe oraz rzeczowe inwestycji;
  • Przygotowywanie projektów umów z wykonawcami;
  • Weryfikowanie faktur oraz ewidencjonowanie ich w programie finansowo-księgowym;
  • Przygotowanie dokumentów księgowych w zakresie w zakresie realizowanych inwestycji;
  • Prowadzenie korespondencji z wykonawcami;
  • Przygotowanie projektów decyzji administracyjnych wydawanych przez Wójta Gminy Izabelin w zakresie działalności Wydziału.
 • Co stracisz, jeśli się nie spiszesz

  Co stracisz, jeśli się nie spiszesz

  2021.09.16

  Narodowy Spis Powszechny to wyjątkowa i jedyna na 10 lat szansa, aby Polacy mogli pokazać, jaka naprawdę jest ich sytuacja osobista, rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa. Dlatego jeśli wciąż zwlekasz ze spisem, to miej świadomość strat, na jakie narażasz siebie, swoją rodzinę i swoją gminę, jeśli zaniedbasz ten ustawowy obowiązek. 

 • Sąsiedzie, czy już się spisałeś?

  Sąsiedzie, czy już się spisałeś?

  2021.09.15

  Jeśli masz już za sobą udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021, to bardzo dobrze - zyskałeś Ty i Twoja gmina. Jednak dla przyszłości Twojej „małej ojczyzny” niezwykle ważne jest, aby w Twoje ślady poszli wszyscy inni mieszkańcy gminy. Dlatego podczas pogawędek z sąsiadami i znajomymi warto pytać, czy też już wywiązali się z tego obowiązku.
  Dane zebrane podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 będą podstawą do bardzo wielu prorozwojowych i ważnych społecznie przedsięwzięć i inwestycji w Twojej gminie. Dlatego tak istotne jest, aby w spisie wzięło udział 100% mieszkańców Twojej gminy. 

 • Jesienny kurs Szkoły Rodzenia on-line

  Jesienny kurs Szkoły Rodzenia on-line

  2021.09.14

  Zapraszamy do udziału w kursie Szkoły Rodzenia on-line. Szkoła wspiera w przygotowaniach do świadomego przeżycia porodu oraz do nowej roli, jaką jest rodzicielstwo. Poza tematami związanymi z porodem, będą poriuszane kwesti pielęgnacji malucha, laktacji, emocjach w czasie ciąży i macierzyństwa. Przyszli rodzice otrzymają informację na temat standardów i realizacji praw pacjentki w opiece okołoporodowej. 

 • Sprzątanie Świata

  Sprzątanie Świata

  2021.09.13

  W dniu 18 września 2021 r. będziemy współnie sprzątać naszą gminę. Mieszkańcy, którzy chcieliby się przyłączyć do akcji mogą pobrać worki i rękawiczki u sołtysa wsi lub w Urzędzie Gminy pok. 5. Odpady gromadzimy w wyznaczonych punktach.

 • Bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych „Szkoła dla Rodziców”

  Bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych „Szkoła dla Rodziców”

  2021.09.10

  Wszystkich rodziców zapraszamy na bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych „Szkoła dla Rodziców”. Warsztaty powstały w oparciu o znaną książkę „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”. Są bardzo dobrą okazją m.in. do nauki umiejętności rozpoznawania i rozmawiania o uczuciach, stawiania jasnych granic i wymagań, zachęcania dzieci do współpracy, wspierania samodzielności dzieci czy rozwiązywania problemów i konfliktów.

 • -

  Program „Dobry Start” aktualizacja wrzesień

  2021.09.10

  Przypominamy, że najbliższe spotkanie z ekspertem ZUS odbędzie się 16.09.2021r. w godzinach od 9.00 – 12.00 w Punkcie Informacyjnym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Izabelinie (Patio – wejście przez Centrum  Kultury Izabelin). Pracownik ZUS pomoże złożyć wniosek o świadczenie 300+, bon turystyczny w formie elektronicznej albo założyć profil PUE.  Przypominamy, że wniosek o świadczenie „ Dobry Start” można składać do 30 listopada 2021r.  Zainteresowani, który nie zdążyli spotkać się z ekspertem ZUS  oraz złożyć wniosku w podanych przez nas terminach, prosimy o kontakt  (tel. 227227995) z Pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Izabelinie. W sytuacji zainteresowania Państwa spotkaniem z Ekspertem ZUS w innym terminie, dołożymy starań by przedłużyć Akcję „Dobry Start” w naszej gminie.

 • Audyt Krajobrazowy - Ankieta MBPR

  Audyt Krajobrazowy - Ankieta MBPR

  2021.09.09

  Przedmiotem badania ankietowego jest rozpoznanie materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturalnego województwa mazowieckiego. Państwa opinia w tej sprawie jest dla nas szczególnie istotna, gdyż dotyczy postrzegania przez Państwa najbliższego otoczenia i wspólnego dziedzictwa małych ojczyzn.

 • Weź dotację, wymień piec i wygraj nagrodę!

  Weź dotację, wymień piec i wygraj nagrodę!

  2021.09.08

  To ostatnia szansa w tym roku na złożenie wniosku o dofinansowanie (do 8000 złotych) do wymiany pieca, na kocioł gazowy w ramach gminnego programu dotacyjnego. Skorzystaj już dziś i weź udział w konkursie. Odpowiedz na pytanie i wygraj voucher o wartości 500 zł na zakupy w sklepie remontowo-budowlanym. Pamiętaj, że korzystanie z pieców pozaklasowych tzw. kopciuchów będzie prawnie zabronione z dniem 1 stycznia 2023 r.

 • Nabór na stanowisko inspektor ds. Księgowości instytucji kultury – pełny etat i 1/4 etatu

  Nabór na stanowisko inspektor ds. Księgowości instytucji kultury – pełny etat i 1/4 etatu

  2021.09.08

  Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Izabelin ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor ds. Księgowości instytucji kultury

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.