Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«styczeń 2021»
PnWtŚrCzPtSbNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

  Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

  2020.12.02

  Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.

 • Ogłoszony przetarg na sprzedaż nieruchomości zostanie przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

  2020.12.02
 • Patroni ulic w Laskach

  2020.12.01

  #PatroniUlicwLaskach
  Zygmunt Sokołowski

 • Informacja drogowa (ul. Łąkowa, skrzyżowanie 3 Maja/Tetmajera, ul. Szymanowskiego)

  Informacja drogowa (ul. Łąkowa, skrzyżowanie 3 Maja/Tetmajera, ul. Szymanowskiego)

  2020.12.01

  Od dzisiaj do końca tygodnia kładziemy nowy asfalt na ul. Łąkowej. Od jutra włączamy światła na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Tetmajera - uważajcie na nową organizację ruchu!
  A od 2 do 3 grudnia planujemy odtworzenie nawierzchni na ul. Szymanowskiego na cieku Lipkowska Woda. Wszystkie prace drogowe niestety mogą wiązać się z utrudnieniami przejazdu lub nawet chwilową nieprzejezdnością.

 • Utrudnienia w ruchu na ul. Podleśnej w Laskach

  Utrudnienia w ruchu na ul. Podleśnej w Laskach

  2020.11.27

  W związku z przebudową studni chłonnych na ul. Podleśnej w Laskach od dnia 30.11.2020 r. wystąpią czasowe utrudnienie w ruchu i brak przejazdu. Prace przewidywane są na miesiąc grudzień br. Rozpoczną się przy ul. Podleśnej 21, następnie będą prowadzone przy numerze 11.

  Jednocześnie informujemy, że ul. Leśna jest już przejedna.

 • Czyste Powietrze w Gminie Izabelin - podsumowanie

  Czyste Powietrze w Gminie Izabelin - podsumowanie

  2020.11.27

  Grudzień to tradycyjnie czas podsumowań. Patrzymy na to co nam się udało, jak również zastanawiamy się co mogliśmy zrobić lepiej. Jednym z takich działań, które można było wykonać lepiej jest promocja programu Czyste Powietrze. Dla przypomnienia, program Czyste Powietrze jest programem centralnym skierowanym do mieszkańców, którzy oczekują wsparcia finansowego w obszarze termomodernizacji budynku, wymianie źródła ciepła czy też instalacji paneli fotowoltaicznych. Poprzez porównanie z innymi gminami o podobnej liczbie mieszkańców, w połowie roku szacowaliśmy, że po odpowiedniej akcji informacyjnej powinniśmy uzyskać ok. 80-100 nowych wniosków.

 • Utrudnienia w ruchu na ul. Leśnej w Hornówku

  Utrudnienia w ruchu na ul. Leśnej w Hornówku

  2020.11.24

  W związku z przebudową studni chłonnej na ul. Leśnej w Hornówku w dniach 25.11.2020 - 02.12.2020 wystąpi czasowe utrudnienie w ruchu i brak przejazdu.

 • Sesja Rady Gminy Izabelin

  2020.11.24
  Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się Sesja Rady Gminy Izabelin
   
  Transmisja na stronie:
 • Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

  Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

  2020.11.23

  Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma KAŻDY wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.

 • Projekt Estetyzacji przestrzeni publicznej gminy Izabelin wraz z Systemem Informacji Gminy (SIG) do zamieszczenia

  Projekt Estetyzacji przestrzeni publicznej gminy Izabelin wraz z Systemem Informacji Gminy (SIG)

  2020.11.20

  Gmina przystępuje do zbierania ofert na opracowanie „Projektu Estetyzacji przestrzeni publicznej gminy Izabelin wraz z Systemem Informacji Gminy (SIG)”.

  Zachęcamy lokalne firmy do wzięcia udziału i zgłaszania swoich ofert, które można składać do 15 grudnia 2020 r. do godz. 15:00 (mailowo, przesłać pocztą lub osobiście w UG).

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.