Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«styczeń 2021»
PnWtŚrCzPtSbNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Kontrole przydomowych kompostowników

  Kontrole przydomowych kompostowników

  2020.10.12

  Na terenie gminy Izabelin rozpocznie się kontrola nieruchomości, których właściciele zadeklarowali kompostowanie bioodpadów, celem weryfikacji faktycznego posiadania kompostownika i kompostowania w nim wszystkich bioodpadów. Kontrole przeprowadzać będą upoważnieni pracownicy Urzędu Gminy Izabelin.

 • Ruch zamknięty na ul. Jana Kazimierza

  Ruch zamknięty na ul. Jana Kazimierza

  2020.10.12

  W związku z pracami związanymi z budową odcinka kanalizacji sanitarnej na ul. Jana Kazimierza czasowo zostaje zamknięty na niej ruch. Otwarcie ww. odcinka jest zaplanowane na 13 października 2020

 • Spis rolny – bezpieczeństwo ludzi i danych to priorytet!

  Spis rolny – bezpieczeństwo ludzi i danych to priorytet!

  2020.10.12

  Trwający Powszechny Spis Rolny to wyjątkowy czas próby dla statystyki publicznej. Aktualnie najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa rachmistrzom i rolnikom w czasach pandemii. Nie zapominamy również o gromadzonych danych.

 • Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

  Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

  2020.10.12

  W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników, a także gotowość znacznej części rachmistrzów do pracy w terenie w trudnych warunkach epidemicznych, od soboty 10 października w gminach na Mazowszu i w całej Polsce będzie możliwość spisania gospodarstwa rolnego podczas wywiadu bezpośredniego. ZACHOWANE BĘDĄ WSZYSTKIE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMICZNEGO!

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady w deszczu w dniach 12-14 października 2020 r.

  Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady w deszczu w dniach 12-14 października 2020 r.

  2020.10.12
  • Zjawisko/stopień zagrożenia: Intensywne opady deszczu/ 1
  • Ważność: od godz. 12:00 dnia 12.10.2020 do godz. 08:00 dnia 14.10.2020
  • Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana suma opadów w pierwszej dobie Ostrzeżenia (pon - pn/wt) miejscami do 40 mm. Prognozowana suma opadów w drugiej dobie (wt - wt/śr) miejscami do 40 mm.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): 80%
 • Do wszystkich użytkowników pieców na paliwa stałe – zmień paliwo na bardziej ekologiczne

  Do wszystkich użytkowników pieców na paliwa stałe – zmień paliwo na bardziej ekologiczne

  2020.10.09

  Pomimo wysokiej dotacji do wymiany pieca na paliwo stałe nadal mamy na terenie gminy ok. 500 pieców, które zanieczyszczają powietrze. W nadchodzącym sezonie grzewczym te piece wygenerują olbrzymie ilości zanieczyszczeń, które odczujemy wszyscy. Ilość wygenerowanych zanieczyszczeń nie będzie bez wpływu na nasze funkcjonowanie czy też zdrowie.

 • Oferta małego grantu – Warsztaty rozwojowe dla kobiet

  2020.10.08

  W dniu 7 października 2020 r., w trybie tzw. małego grantu, czyli z pominięciem otwartego konkursu ofert, do Urzędu Gminy Izabelin wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Warsztaty rozwojowe dla kobiet”.

 • Komunikat z obrad jury Izabelińskiej Nagrody Roku Planeta Izabelin 2020

  2020.10.07

  2 października br. Komisja Konkursowa w składzie: Przewodniczący Andrzej Kruszewicz oraz członkowie: Małgorzata Mickiewicz, Czesław Apiecionek, Bogdan Szczesiak, Edwin Bendyk (zdalnie) oraz Robert Pucek (zdalnie), spośród zgłoszonych do konkursu,  18 książek spełniających wymogi regulaminu konkursu, wyłoniło trzy finałowe książki. Dodatkowo Komisja zdecydowała o wyróżnieniu poza konkursem książki dla młodych czytelników.

 • Zgłaszanie przypadków palenia niedozwolonymi paliwami

  Zgłaszanie przypadków palenia niedozwolonymi paliwami

  2020.10.07

  Nadchodzi sezon grzewczy i jak zwykle o tej porze, pojawiają się problemy z nadmiernym zanieczyszczeniem powietrza. Ważne jest, byśmy wszyscy mieli świadomość - w obecnym stanie prawnym jedynie spalanie materiałów niedozwolonych jest prawnie zakazane. Tym samym nie stanowi wykroczenia używanie pieców pozaklasowych tzw. kopciuchów nawet jeśli powietrze jest bardzo zanieczyszczone.

 • Informacja dla przyszłych inwestorów w mikroinstalacje fotowoltaiki

  Informacja dla przyszłych inwestorów w mikroinstalacje fotowoltaiki

  2020.10.07

  Od 19 września na mocy znowelizowanej Ustawy Prawo Budowlane (Dz. U. 2020 poz. 471 https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20200000471) zaczął obowiązywać przepis o następującej treści:

Stronicowanie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.