Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Informacja o bieżących działaniach GPWiK "Mokre Łąki"

W dniu 08.03.2018 przedstawiciele Spółki podpisali umowę z Prezesem firmy Pojazdy Komunalne Tymborowscy Sp. z o.o. na dostawę fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego (ssąco-płuczący) typu kombi wraz z zabudową. Przedmiot zamówienia jest jednym z zadań projektu pn. „Poprawa ochrony środowiska i jakości życia mieszkańców poprzez uregulowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Izabelin nr POIS.02.03.00-00-0102/16 w ramach działania 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach oś priorytetowa II Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020” finansowanego przy udziale Funduszu Spójności.

Ze względu na panujące warunki atmosferyczne, prace związane z rozbudową sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy zostały wstrzymane do czasu poprawy pogody i rozmarznięcia ziemi.

W ramach realizowania swoich obowiązków, służby komunalne w ubiegłym tygodniu zajmowały się odśnieżaniem dróg, przystanków i chodników. Posprzątane zostały ulice Partyzantów, Wieczorka, Podleśna, Brzozowa, Zielona, Poznańska, Krótka, Sokołowskiego, Południowa, Cyklistów, Pomidorowa, Klaudyńska, Cichowszczyzna, Przedszkolna, Słoneczna, Klonowa, Wolfa i Łąkowa w Laskach. Kontrolowane i sprzątane były także przystanki, parkingi i ciągi pieszych na terenie Gminy, odebrano odpady komunalne, a w dniu 05.03.2018 uprzątnięto miejsce po kolizji w Mościskach.

drukuj (Informacja o bieżących działaniach GPWiK "Mokre Łąki")

wstecz

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.