Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Nowy Płatnik – nie czekaj

Przedsiębiorco!

Do Twojej dyspozycji Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).

Zaproszenie na spotkanie z przedsiębiorcami

Wójt Gminy Izabelin serdecznie zaprasza Izabelińskich Przedsiębiorców na spotkanie, które odbędzie się 8 grudnia 2017 r. (piątek) o godz. 19.00 w sali koncertowej Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21.

E-składka – nowe, łatwiejsze rozliczanie z ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. zmienią się zasady w opłacaniu składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wpłaty będą dokonywane jednym przelewem, na indywidualny numer rachunku składkowego.

Rynek dobrego pracodawcy - konferencja dedykowana lokalnym pracodawcom i przedsiębiorcom

Konferencja odbędzie się 10 maja 2019 r. w godz. 10.00 - 14.00 w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 131A. 

W PROGRAMIE:

 1. AKTUALNOŚCI RYNKU PRACY W POWIECIE WARSZAWSKIM ZACHODNIM, godz. 10:00-10:45
  • Sytuacja na lokalnym rynku pracy
  • Zawody deficytowe na lokalnym rynku pracy
  • Idea dla rozwoju zawodowego Pracodawcy i Pracownika
 2. FUNDUSZE EUROPEJSKIE W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY DLA POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO -inicjatywa dla lokalnego rynku pracy, godz. 11:00-12:30
  • Usługi i instrumenty rynku pracy –oferta Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
  • Fundusze Europejskie w Powiatowym Urzędzie Pracy dla Powiatu Warszawskiego –dostępne formy wsparcia w realizowanych projektach
  • Forum dobrych praktyk –pokaz efektów wsparcia osób i wykorzystania przez firmy środków europejskich w powiecie warszawskim zachodnim
 3. KONSULTACJE INDYWIDUALNE DLA PRACODAWCÓW, godz. 13:00 –14:00 z zakresu prawa pracy i doradztwa instytucjonalnego, udział przedstawicieli Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie,

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Konferencji do dnia 07.05.2019 r. kontakt w godz. 8:00 –15:00, e –mail: wabl@praca.gov.pl lub m.bartosik@pupblonie.pl, tel. (22) 733 –73 –99 wew. 118

drukuj (Rynek dobrego pracodawcy - konferencja dedykowana lokalnym pracodawcom i przedsiębiorcom)

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail (podanego w powyższym formularzu) oraz adresu IP przez Urząd Gminy Izabelin w celu realizacji subskrypcji „Newsletter”, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.