Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Urząd Gminy Izabelin - telefony i adresy e-mail

    pokój telefon e-mail
Wójt Dorota Zmarzlak 109 (22) 722 89 30 izabelin@izabelin.pl
Zastępca Michał Postek 109 (22) 722 89 30 m.postek@izabelin.pl
Skarbnik Agnieszka Woźniak 102 (22) 722 89 65 a.wozniak@izabelin.pl
Sekretarz Agata Bartoszewicz 108 (22) 722 89 30 a.bartoszewicz@izabelin.pl
BIURO RADY GMINY I SOŁECTW
  Agnieszka Kostarz   (22) 722 89 67 a.kostarz@izabelin.pl
  Dorota Łuczak   (22) 722 89 67 d.luczak@izabelin.pl
  Michał Filochowski   (22) 722 89 79 m.filochowski@izabelin.pl
WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA
Kierownik Agata Bartoszewicz 4 (22) 722 89 30 a.bartoszewicz@izabelin.pl
  Agnieszka Czarnecka 3 (22) 722 89 31 a.czarnecka@izabelin.pl
  Agnieszka Niedźwiedzka 3 (22) 722 89 31 a.niedzwiedzka@izabelin.pl
  Dorota Michalak - Zaręba 3 (22) 722 89 31 d.michalak@izabelin.pl
  Marta Merchel 4 (22) 722 86 24 m.merchel@izabelin.pl
  Katarzyna Borchacka 4 (22) 722 86 24 k.borchacka@izabelin.pl
WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO
Kierownik Krzysztof Stańczyk 1 (22) 722 89 35 k.stanczyk@izabelin.pl
  Joanna Skotnicka-Pergał 1 (22) 722 89 36 j.skotnicka@izabelin.pl
  Aneta Iwan 1 (22) 722 89 36 a.iwan@izabelin.pl
WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI
Kierownik Maciej Patrycy 2 (22) 722 89 62 m.patrycy@izabelin.pl
  Agnieszka Kamińska 2 (22) 722 89 62 a.kaminska@izabelin.pl
  Izabela Gołębiowska 2 (22) 722 89 62 i.golebiowska@izabelin.pl
WYDZIAŁ ROZWOJU I BIEŻĄCEGO UTRZYMANIA
Kierownik Andrzej Godlewski 111 (22) 722 89 68 a.godlewski@izabelin.pl
Zastępca kierownika Dominika Glonek 111 (22) 722 89 69 d.glonek@izabelin.pl
Zastępca kierownika Mateusz Milej 5 (22) 722 89 48 m.milej@izabelin.pl
  Michał Roczek 5 (22) 722 89 48 m.roczek@izabelin.pl
  Paulina Ożarowska 112 (22) 722 89 51 p.ozarowska@izabelin.pl
  Kamila Boroń 112 (22) 722 89 51 k.boron@izabelin.pl
  Kamila Szpalerska 107 (22) 722 89 66 k.szpalerska@izabelin.pl
WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I SPRAW SPOŁECZNYCH
Zastępca kierownika Katarzyna Wojtak 113 (22) 722 89 46 k.wojtak@izabelin.pl
  Monika Kacprowicz 113 (22) 722 89 78 m.kacprowicz@izabelin.pl
  Anna Sikorska 106 (22) 722 89 42 a.sikorska@izabelin.pl
  Barbara Bacewicz-Borys 106 (22) 722 89 52 b.borys@izabelin.pl
  Rafał Bieńkowski 106 (22) 722 89 37 r.bienkowski@izabelin.pl
WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY
Kierownik Beata Pilaszek 7 (22) 722 89 34 b.pilaszek@izabelin.pl
Referat Organizacyjny Paweł Dubaniewicz 7 (22) 722 89 77 p.dubaniewicz@izabelin.pl
Sekretariat Joanna Kamińska 109 (22) 722 89 30 izabelin@izabelin.pl
Biuro Obsługi Mieszkańca Urszula Milej   (22) 722 89 70 u.milej@izabelin.pl
Sławomir Kurzepa   (22) 722 89 32 s.kurzepa@izabelin.pl
Anna Sztolcman-Karwacka   (22) 722 89 32 a.sztolcman@izabelin.pl
Justyna Piątek   (22) 722 89 32 j.piatek@izabelin.pl
Informatyk Zbigniew Mołodkiewicz 210 (22) 722 89 50 informatyk@izabelin.pl
WYDZIAŁ FINANSOWY
Zastępca kierownika ds. księgowości budżetowej Bożena Kurzydło 101 (22) 722 89 55 b.kurzydlo@izabelin.pl
Zastępca kierownika ds. księgowości dochodów i windykacji Małgorzata Sikorska 101 (22) 722 89 60 m.sikorska@izabelin.pl
  Kamila Elmerych 101 (22) 722 89 55 k.elmerych@izabelin.pl
  Joanna Lubańska 101 (22) 722 89 55 j.lubanska@izabelin.pl
  Zofia Baranowska 101 (22) 722 89 56 z.baranowska@izabelin.pl
  Aneta Kadzińska 101 (22) 722 89 75 a.kadzinska@izabelin.pl
  Marta Trocewicz 101 (22) 722 89 61 m.trocewicz@izabelin.pl
URZĄD STANU CYWILNEGO
Kierownik Dorota Kielak 9 (22) 722 89 39 d.kielak@izabelin.pl
Zastępca Małgorzata Lewandowska 9 (22) 722 89 39 m.lewandowska@izabelin.pl
WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH
Kierownik Dorota Kielak 9 (22) 722 89 39 d.kielak@izabelin.pl
  Magdalena Wiśniewska 10 (22) 722 89 38 m.wisniewska@izabelin.pl
  Beata Bajszczak 10 (22) 722 89 38 b.bajszczak@izabelin.pl
  Małgorzata Lewandowska 9 (22) 722 89 39 m.lewandowska@izabelin.pl
REFERAT KADR
  Małgorzata Lewandowska 103 (22) 722 89 71 malgorzata.lewandowska@izabelin.pl
SAMODZIELNE STANOWISKA
Audyt i Kontrola wewnętrzna Mariola Kłos 103 (22) 722 89 74 m.klos@izabelin.pl
Zarządzanie Kryzysowe, Sprawy Obronne i Obrona Cywilna Piotr Rzeźnicki 11 (22) 722 89 59 p.rzeznicki@izabelin.pl

Szkoła Podstawowa im. płka Stanisława Królickiego w Izabelinie

Zespół Szkół w Izabelinie, z siedzibą przy ul. 3 Maja 49, został utworzony uchwałą Rady Gminy Izabelin nr LIII/340/02 z dnia 5 czerwca 2002 r.

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.