Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Zakładamy ogród rodzimy w Izabelinie

  • moja puszcza 19 maja

Zapraszamy mieszkańców gminy Izabelin i wszystkich zainteresowanych ogrodnictwem przyjaznym przyrodzie na warsztaty z zakładania ogrodu rodzimego.

Na terenie placu zabaw w Izabelinie wspólnie stworzymy rabaty z roślin rodzimych i zadomowionych, które będą stanowiły bazę pokarmową dla lokalnych owadów i ptaków. 

Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jak rośliny w naszych przydomowych ogrodach mogą wpływać na wrażliwe ekosystemy Puszczy Kampinoskiej. Specjaliści z Parku wyjaśnią jakie nasadzenia najbardziej sprzyjają lokalnej przyrodzie, a architekt krajobrazu doradzi, jak zaprojektować i pielęgnować taki ogród.

Na warsztaty zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i doświadczenie. Przyłącz się do nas! Spotykamy się w sobotę 19 maja o godzinie 11.00 na placu zabaw przy ul. Rynkowej w Izabelinie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy wszystkie narzędzia i materiały oraz drobny poczęstunek dla uczestników. Dla najmłodszych planujemy dodatkowe atrakcje - zapraszamy całe rodziny!

Prosimy o zgłoszenie udziału przez formularz dostępny TUTAJ.
UWAGA! Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.