Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

II Rodzinny Bieg Charytatywny "Julinek Run"

Pomaganie przez bieganie – znacie to hasło? Już 1 września możecie wcielić je w życie! Wystarczy jeśli zarejestrujecie się jako uczestnicy Julinek Run  – II Rodzinnego Biegu Charytatywnego.

Już  1 września 2018 roku odbędzie się 2. edycja Rodzinnego Biegu Charytatywnego Julinek RUN 2018. Tym razem bieg będzie miał zmienioną, dopasowaną do uczestników formułę. Trasa biegu głównego na 5 km, a także biegu na 1 km dla młodzieży poprowadzona będzie ścieżkami biegnącymi po terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Malowniczo położona, w otoczeniu natury trasa jest idealna zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych biegaczy.
 
Start i meta biegu będą zlokalizowane na terenie Parku Rozrywki Julinek, w związku z czym przewidziane jest szereg atrakcji dla najmłodszych biegaczy. Specjalnie dla nich zaplanowano bieg na 600 m z specjalnym udziałem bohaterki Parku Wiewiórki Julki, a także mnóstwo zabaw i konkursów sportowych, prowadzonych przez animatorów. Po ciepłym posiłku oraz uhonorowaniu naszych zawodników, zapraszamy rodziny z dziećmi do dalszych zabaw, które rozpoczynają się bezpośrednio po biegu.
 
Udział w biegu jest też wspaniałą okazją do pomocy potrzebującym. Część kwoty z opłat startowych zostanie przekazana na rzecz osób niepełnosprawnych.
 
Charytatywny charakter, organizacja na najwyższym poziomie, wyjątkowa atmosfera oraz malownicza trasa przebiegająca przez teren Puszczy Kampinoskiej, to jedne z wielu atrakcji, które czekają na biegaczy. Nie może was zabraknąć!
 
REJESTRACJA: https://slotmarket.pl/event/details/124/julinek-run-2018-2-rodzinny-bieg-charytatywny

drukuj (II Rodzinny Bieg Charytatywny "Julinek Run")

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.