Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Nowe laptopy do zdalnej nauki dla uczniów Szkoły w Izabelinie

Zdalne nauczanie ze wsparciem

31 laptopów Gmina Izabelin przekazała dla uczniów Szkoły Podstawowej, na potrzeby zdalnego nauczania. Zakup w kwocie 69 968,55 zł. został w całości sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Laptopy zostały przekazane na wyposażenie Szkoły. Uczniom i nauczycielom będą udostępnianie w formie wypożyczania. 

Gmina nie poprzestaje na tym dofinansowaniu, gdyż ruszył już drugi nabór wniosków w ramach programu „Zdalna Szkoła +”, w ramach tego wsparcia zakupione zostaną tablety i laptopy.

Nauczanie na odległość nie jest bowiem rozwiązaniem tylko w sytuacji nadzwyczajnej, jak epidemia koronawirusa. Realizację podstaw programowych z wykorzystaniem nauki on-line coraz szerzej stosuje się w edukacji na co dzień. Atrakcyjność e-nauczania dla uczniów powoduje, że coraz częściej komputer jako narzędzie kształcenia wykorzystują w swojej pracy nauczyciele.

  • komputery

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.