Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI PFRON - ŚRODOWISKO PRACY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI, 13 grudnia godz. 11:00

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2019 r. w godzinach od 11:00 do 13:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy, ul. Poznańska 131A, 05 – 850 Ożarów Mazowiecki

W PROGRAMIE:
I. ZASADY DOSTOSOWANIA STANOWISKA PRACY I ORGANIZACJI PRACY DO MOŻLIWOŚCI I KWALIFIKACJI POTENCJALNYCH PRACOWNIKÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ.
II. KORZYŚCI POZAFINANSOWE WYNIKAJĄCE Z ZATRUDNIENIA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ.
III. WSPARCIE FINANSOWE WYNIKAJĄCE Z WYKORZYSTANIA SYSTEMU WSPARCIA ZATRUDNIENIA OSÓB Z NIEPŁNOSPRAWNOŚCIĄ:
    – DOFINANSOWANIE DO WYNAGRODZEŃ,
    – WYPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY.
IV. KONSULTACJE INDYWIDUALNE.

 

Serdecznie zapraszamy pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Na zgłoszenia oczekujemy do 10.12.2019 r. wraz z wypełnioną kartą uczestnictwa.
Kontakt z Urzędem: telefoniczny: 22 725 42 91, 22 731 90 04 wew.118 lub 606-476-758,
e–mail: wabl@praca.gov.pl, m.bartosik@pupblonie.pl

 

 

drukuj (SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI PFRON - ŚRODOWISKO PRACY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI, 13 grudnia godz. 11:00)

Innovation Coach - projekt dla przedsiębiorców

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej realizuje projekt „Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I”. Celem projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom BEZPŁATNEJ usługi coachingu innowacji, polegającej na analizie potencjału przedsiębiorstwa oraz wytwarzanych przez niego produktów/realizowanych procesów, celem zaproponowania innowacji, umożliwiającej przedsiębiorstwu rozwój. Usługa dostarczana jest przez ekspertów branżowych, posiadających jednocześnie wiedzę z zakresu możliwości finansowania innowacji z funduszy europejskich. Więcej o projekcie i usłudze coachingu innowacji poniżej.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane skorzystaniem z tej usługi, zapraszamy do udziału w Dniu Informacyjnym Projektu, który odbędzie się w dniu 30 października w Warszawie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://www.innovationcoach.pl/wydarzenie/4-dzien-informacyjny-projektu-innovation-coach. Agenda w załączniku.

 

Więcej o projekcie:

 

Szukasz ścieżki rozwoju dla swojego przedsiębiorstwa? Słyszałeś o innowacjach, pracach badawczo-rozwojowych, ale kojarzą Ci się z poszukiwaniem leku na raka lub konstrukcją łazika na Marsa? To nie do końca tak. Skorzystaj z instrumentu Innovation Coach i dołącz do grona przedsiębiorców-innowatorów. Pomożemy Ci zbadać potencjał innowacyjny Twojego przedsiębiorstwa, przeanalizujemy branżę, w której działasz, Twoje dotychczasowe działania, zasoby kadrowe, kulturę innowacji. Na koniec przygotujemy specjalnie dla Ciebie koncepcję wdrożenia innowacji w Twojej firmie.

 

Innovation Coach to instrument wsparcia dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają doświadczenia w pozyskiwaniu środków na działania B+R+I w szczególności ze środków PO IR i Horyzont 2020 i nie prowadzili samodzielnie lub prowadzili tylko w ograniczonym zakresie projekty B+R+I. Jest to również druga ścieżka instrumentu Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

 

Aby skorzystać z instrumentu należy zarejestrować przedsiębiorstwo na www.innovationcoach.pl, poczekać na kontakt ze strony konsultanta, który wstępnie przeanalizuje doświadczenie firmy. W tym przypadku im mniejsze doświadczenie, tym lepiej. W przypadku spełniania warunków przedsiębiorcy przydzielony zostanie coach innowacji z bazy ekspertów prowadzonej przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej. Coach najpierw przeanalizuje branżę, środowisko i dotychczasowe doświadczenie przedsiębiorstwa, a następnie w trakcie bezpośredniej współpracy z przedsiębiorcą zbada potencjał przedsiębiorstwa, możliwości i zasoby w zakresie B+R+I – sytuację finansową, kadrową, infrastrukturalną, kulturę innowacji. W efekcie coach przedstawi rekomendacje dla przedsiębiorcy, zawierające kierunki i ścieżki wdrożenia innowacji w przedsiębiorstwie, wskaże możliwości pozyskania środków na innowacje z Unii Europejskiej.

 

Zapraszamy na stronę projektu: www.innovationcoach.pl

drukuj (Innovation Coach - projekt dla przedsiębiorców)

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.