Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Szanowni Mieszkańcy, 

Już po raz drugi w naszej Gminie organizowana jest akcja „Zostań Świętym Mikołajem”, której celem jest pomoc Świętemu Mikołajowy przy spełnianiu dziecięcych marzeń. 

Zbliża się wyjątkowy czas świąt Bożego Narodzenia. Czas radości. Czas okazywania w szczególny sposób miłości do drugiego człowieka. Poza pięknem tych Świąt jest również i smutek, z powodu samotności czy biedy. W związku z tym chcemy szczególnie zwrócić uwagę na dzieci, które mają trudną sytuację materialną oraz socjalną. Wytypowaliśmy rodziny i poprosiliśmy dzieci, aby napisały list do Świętego Mikołaja.  

Anonimowy wykaz dzieci oraz ich marzenia zamieszczamy poniżej.

Jeśli możecie Państwo wybrać dane dziecko celem obdarowania, prosimy o kontakt pod nr tel. 504 817 966. Ustalimy wszystkie szczegóły. 

Przygotowany prezent, który chcecie Państwo przekazać, prosimy zapakować i dostarczyć do Centrum Kultury Izabelin. Prezenty będziemy zbierać w dniach 5-18 grudnia 2019 r. w godz. 7.00-21.00, a Mikołaj dostarczy je dzieciom w Wigilię Bożego Narodzenia. 

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję i zostanie Świętym Mikołajem, gdyż pomaganie daje wiele radości obdarowanym, jak również darczyńcom.

drukuj (ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM)

 • data: 2019-12-04
 • plakat akcja zostań świętym mikołajem
Numer listu Imię dziecka Wiek Marzenie
1 Staś 11 marzenie
2 Wiktoria 14 marzenie
3 Iga 5 marzenie
4 Ignaś 4 marzenie
5 Szymonek 1 marzenie
6 Marek 12 marzenie
7 Tymek 16 marzenie
8 Maja 15 marzenie
9 Przemek 12 marzenie
10 Maciej 6 marzenie
11 Amelia 2 marzenie
12 Adrian 8 marzenie
13 Julia 8 marzenie
14 Bartłomiej 7 marzenie
15 Julia 11 marzenie
16 Wiktoria 14 marzenie
17 Nikola 4 marzenie
18 Maja 7 marzenie
19 Ksawery 9 marzenie
20 Zuzia 4 marzenie
21 Karolina 10 marzenie
22 Mateusz 16 marzenie
23 Mikołaj 14 marzenie
24 Amelia 1 marzenie
25 Łukasz 9 marzenie
26 Ania i Marysia 5 i 4 marzenie

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.