Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Za nami drugie warsztaty z izabelińską młodzieżą - mamy mapę potrzeb!

16 stycznia o godzinie 16.00 odbyły się drugie już warsztaty na temat powołania i zasad działania Młodzieżowej Rady Gminy Izabelin.

Tym razem zmieniliśmy nieco formę pracy działając w jednej dużej grupie. Efekt był jednak równie dobry jak na pierwszych warsztatach. Młodzież, która zdecydowała się na przybycie, bardzo intensywnie i owocnie tworzyła mapy potrzeb Izabelina widziane ze strony młodych, zastanawiała się nad tym w jaki sposób musi MRG działać by być efektywna oraz jak usprawnić komunikację miedzy Urzędem czy CKI a młodzieżą, gdyż teraz często jest ona nieskuteczna.  Dużo czasu poświęciliśmy też na konsultacje projektu Statutu szczególnie w kwestii Ordynacji Wyborczej do MRGI. Większość zgromadzonych opowiedziało się za propozycją nr. II

A co Ty myślisz? Podziel się z nami swoimi pomysłami.

Jeśli chcesz również włączyć się do prac nad Statutem czy Ordynacją wyborczą do Młodzieżowej Rady Gminy Izabelin napisz do nas koniecznie na mrg@izabelin.pl lub zadzwoń do Waldka Szatanka (503056220).

Już teraz zapraszamy na piątkowy wieczór z Wójtem, Zastępcą Wójta, Radnymi Gminy Izabelin oraz pracownikami Urzędu Gminy Izabelin - spotkanie otwarte, przychodzisz i wychodzisz kiedy chcesz, a w programie tosty, gofry, pizza itd. przyjdź porozmawiamy o wszystkim. Villa, ul. Matejki 25, Izabelin C, godz. 18.00, 24 stycznia!

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/818010668673430/

A tu zapoznaj się z projektem :

drukuj (Za nami drugie warsztaty z izabelińską młodzieżą - mamy mapę potrzeb!)

Za nami pierwsze warsztaty - mamy projekt statutu!

9 stycznia przeprowadziliśmy pierwsze warsztaty z młodzieżą.

 

Na warsztaty przybyło więcej osób niż było zapisanych, czyli dziesięcioro młodych społeczników, zainteresowanych rozwojem Gminy Izabelin. Podzieliliśmy się na 3 grupy, które w 25 minutowych turach omawiały różne kwestie dotyczące powstania Młodzieżowej Rady Gminy Izabelin. Przy pierwszym stole omawiane były kwestie statutu oraz ordynacji wyborczej, przy drugim powstawała mapa potrzeb izabelińskiej młodzieży, a przy trzecim pochylaliśmy się nad budżetem, ale także formami komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej MRGI. Wierzymy, że uczestnicy wyszli równie spełnieni i zadowoleni co my. Pomysłów jest wiele i trzeba je jeszcze uporządkować, dlatego z niecierpliwością czekamy na sukces drugiej tury warsztatów!

 

Pierwsze efekty warsztatów już są - poza poszerzeniem horyzontów i zwiększeniem świadomości potrzeb młodzieży, stworzyliśmy PROJEKT STATUTU. Koniecznie się z nim zapoznaj, a jeśli masz uwagi - przekaż je nam mailowo na adres mrg@izabelin.pl.

Jeśli chcesz porozmawiać - przyjdź na warsztaty w najbliższy czwartek (16 stycznia) o godz. 16.00 do Szkoły Podstawowej w Izabelinie (zachęcamy zapisać się na warsztaty, również na maila mrg@izabelin.pl).

 

Możesz też przyjść na spotkanie z Wójtem Gminy Izabelin - 24 stycznia o godz. 18.00 w Villi, ul. Matejki 25, Izabelin C

 

Czekamy na wasze pomysły, opinie i propozycje.

drukuj (Za nami pierwsze warsztaty - mamy projekt statutu!)

Powstaje Młodzieżowa Rada Gminy Izabelin

Wójt Gminy oraz Rada Gminy Izabelin planują powołanie w 2020 roku Młodzieżowej Rady Gminy Izabelin.

Będzie to ciało doradcze, powołane na podstawie art. 5b ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym. Rada składała się będzie z 15 mieszkańców gminy w wieku 13-21 lat i wybierana będzie w wyborach powszechnych na dwuletnią kadencję.

Dokładne zasady ordynacji wyborczej, szczegóły i zakres funkcjonowania rady, sposoby pracy nad budżetem zostaną opracowane podczas spotkań i konsultacji z młodzieżą.

Malujesz przystanki? Darmowe WiFi? Chcesz Skate Parku? Za mało autobusów? Nie masz miejsca na spotkania? Nie ma fastfoodu? Brakuje basenu? Mieszkasz na terenie gminy? Masz 13-21 lat?

 

SPOTKAJMY SIĘ, POGADAJMY...

Weź udział w warsztatach:

9 stycznia 2020 roku godz. 18:00 - Szkoła Podstawowa w Izabelinie

16 stycznia 2020 roku godz. 16.00 - Szkoła Podstawowa w Izabelinie

Na warsztaty obowiązują zapisy - wyślij e-mail: mrg@izabelin.pl

 

Przyjdź na spotkanie z WÓJTEM GMINY IZABELIN DOROTĄ ZMARZLAK

24 stycznia 2020 roku, godz. 18:00 - Villa, ul. Matejki 25, Izabelin C

 

drukuj (Powstaje Młodzieżowa Rada Gminy Izabelin)

Promobox

Kontakt

Stopka

Kontakt

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail (podanego w powyższym formularzu) oraz adresu IP przez Urząd Gminy Izabelin w celu realizacji subskrypcji „Newsletter”, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.