Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«styczeń 2021»
PnWtŚrCzPtSbNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25dzień: 262728293031

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner

Treść

Program poprawy sprawności fizycznej osób po 60 roku życia

Od połowy czerwca 2020 roku  w należącej do SPZZLO Warszawa-Żoliborz przychodni przy ul. Szpitalnej 6 w Łomiankach realizowany jest, finansowany przez Województwo Mazowieckie, bezpłatny program polityki zdrowotnej w zakresie poprawy sprawności fizycznej osób po 60 roku życia.

Program aktywizacji ruchowej obejmuje różnorodne świadczenia, w tym badania kwalifikacyjne, interwencję edukacyjną oraz terapeutyczną. Fachową pomoc zapewnia specjalnie wyszkolony zespół, w tym dietetyk oraz fizjoterapeuci, natomiast ewentualne wsparcie medyczne gwarantuje lekarz podstawowej opieki zdrowotnej. Zajęcia ruchowe przeprowadzane są w formie indywidulanej lub grupowej dla osób o zbliżonym poziomie sprawności fizycznej, w grupie maksymalnie 4 uczestników, raz w tygodniu przez okres trzech miesięcy. Ze względu na ogromne znaczenie samoświadomości oraz samowystarczalności każdego człowieka, zapewniających właściwe funkcjonowanie w społeczeństwie, istotnym elementem programu są również ćwiczenia samodzielne wykonywane w domu oraz prowadzenie dzienniczka. Natomiast w ramach zajęć fakultatywnych poruszane są istotne zagadnienia obejmujące takie tematy, jak wpływ dobrej kondycji na walkę ze stresem, doboru materaca na jakość snu, zanieczyszczenia środowiska na zdrowie, zasady zaopatrzenia w wyroby medyczne oraz wytyczne dietetyczne.

Warunki uczestnictwa w programie: ukończony sześćdziesiąty rok życia, mieszkanie na terenie województwa mazowieckiego, poruszanie się bez sprzętów wspomagających i osób trzecich, a także dotychczasowy brak systematycznej aktywności fizycznej oraz uczestnictwa w innych podobnych programach.  

Zapisy oraz dodatkowe informacje pod nr tel. 532 414 541, 22 751 10 55 lub osobiście w przychodni przy ul. Szpitalnej 6 w Łomiankach. 

 • plakat

wstecz

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.