Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Informacja dotycząca wydłużenia terminu rozliczenia dotacji na budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej

W związku z dużym zainteresowaniem związanym z budową przyłączy kanalizacyjnych na terenie gminy Izabelin przypominamy o możliwości skorzystania z dotacji. Realizacja inwestycji związanej z budową przyłącza kanalizacji sanitarnej do nieruchomości zabudowanej musi zostać poprzedzona złożeniem do Urzędu Gminy Izabelin wniosku o dotację i podpisaniem stosowanej umowy dotacyjnej. Wyjątkowo w tym roku okres rozliczenia dotacji został wydłużony do dnia 22 grudnia br. Chętne osoby prosimy jednak o zgłaszanie się do UG odpowiednio wcześniej, tak by było możliwe zrealizowanie inwestycji i rozliczenie dotacji w powyższym terminie. Mieszkańcy, którzy mają już podpisaną umowę dotacyjną, jednak pragną wydłużyć termin realizacji inwestycji i rozliczyć ją do 22.12.2020 r. proszeni są o kontakt z Urzędem celem sporządzenia Aneksu.

W przypadku wnioskodawców, którzy z różnych względów planują realizację inwestycji w 2021 r., wniosek może zostać złożony już na początku przyszłego roku.

  • treść komunikatu w wersji graficznej

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.