Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Jesienne spotkanie wójt Doroty Zmarzlak z przedstawicielami organizacji pozarządowych - listopad 2020 r.

22 października 2020 roku w godzinach popołudniowych odbyło się kolejne spotkanie Pani Wójt z przedstawicielami izabelińskich organizacji społecznych. Ze względu na panująca sytuację pandemiczną spotkanie odbyło się w formule hybrydowej tzn. część osób uczestniczyła w spotkaniu stacjonarnie w Wilii Europa, a część połączyła się zdalnie za pomocą aplikacji Zoom. By zachować bezpieczeństwo uczestnicy, którzy przybyli na spotkanie zostali rozsadzeni w odpowiednich dystansach przy jednoosobowych stolikach poprzegradzanych plexi, natomiast uczestnicy on-line dzięki kamerze i wyświetlanemu obrazowi na dużym ekranie czuli się jakby byli na miejscu.

Spotkanie podzielone było na kilka część. Najpierw omówiliśmy tegoroczne działania Urzędu, wydanie broszury „Razem możemy więcej” i zmiany na stronie internetowej. Następnie przeszliśmy do omówienia rocznego planu Współpracy Gminy Izabelin z organizacjami pozarządowymi.

Na koniec swoimi doświadczeniami z trudnych czasów pandemii podzielili się przybyli przedstawiciele izabelińskich NGO-osów. Opowiedzieli o planach, o tym co się udało, a czego nie dało się zrealizować oraz jakie trudności przeżywają w związku z sytuacją COVID-19.

Ponieważ wspólne biesiadowanie ze względów zdrowotnych nie było możliwe każdy z uczestników spotkania dostał pakiet drobnych pyszności.