Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«listopad 2022»
PnWtŚrCzPtSbNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Reklama

  • ochrona danych banner

Treść

Biuro GPWiK Mokre Łąki zamknięte dla interesantów

W związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń sanitarnych wynikających ze wzrostu ilości zachorowań na koronawirusa, budynek biura Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Izabelin „Mokre Łąki” sp. z o.o. zostaje zamknięty dla interesantów. Prosimy o załatwianie wszelkich spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem bokgpwik@mokrelaki.pl lub telefonicznie pod numerami telefonów 22 721 80 82 lub 508 285 852.

  • treść komunikatu w wersji graficznej

Komunikat GOPS - Pomoc dla osób, które straciły pracę w wyniku stanu epidemicznego

Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji wywołanej utratą pracy (dochodu) w związku z ogłoszonym stanem epidemicznym w Polsce, mogą ubiegać się o pomoc, która może obejmować: zasiłek celowy, zasiłek okresowy, pomoc rzeczową. Rodziny mogą skorzystać z posiłków lub pomocy na zakup żywności z „Programu - Posiłek w szkole i w domu”.

Komunikat GOPS - Zmiana organizacji pracy

W związku z sytuacją epidemiczną, kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, od 16 marca 2020 r. do odwołania, Ośrodek Pomocy Społecznej w Izabelinie wprowadza zmiany w organizacji pracy.

Komunikat GPWiK "Mokre Łąki" - Prośba o korzystanie z faktur elektronicznych

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość wystawiania i wysyłania faktur w formie elektronicznej, na warunkach określonych w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Spółki www.mokrelaki.pl

Ruszył serwis Lekcje z Internetu – gov.pl/zdalnelekcje

Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Cyfryzacji i NASK przygotowały propozycje dla nauczycieli i dyrektorów do zdalnej nauki z uczniami. Każdego dnia i dla każdego przedmiotu proponowane są materiały, na bazie których można zdalnie poprowadzić zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych – wszystko to można znaleźć na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje.  Do dyspozycji nauczycieli jest również platforma epodreczniki.pl

Komunikat GPWiK "Mokre Łąki" - Ograniczenie w poruszaniu się po budynku biurowym GPWiK ,,Mokre Łąki” Sp. z o.o.

W związku ze wzrostem zachorowań i dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 , w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo od dnia 16.03.2020 r. wprowadzamy ograniczenie w poruszaniu się po budynku biurowym GPWiK ,,Mokre Łąki” Sp. z o.o.

Jednocześnie informujemy, że pozostajemy do Państwa dyspozycji:

drukuj (Komunikat GPWiK "Mokre Łąki" - Ograniczenie w poruszaniu się po budynku biurowym GPWiK ,,Mokre Łąki” Sp. z o.o.)

Komunikat GPWiK "Mokre Łąki" w sprawie odczytu wodomierzy w dniach od 12 do 25 marca 2020 r.

W związku z zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz Pracowników GPWiK „Mokre Łąki”, niniejszym informujemy, że od 12 do 25 marca 2020 r. w Państwa domach nie będą przeprowadzane odczyty stanów wodomierzy przez inkasenta. W związku z powyższym prosimy o korzystanie z innych dostępnych kanałów komunikacji z pracownikami Biura Obsługi Klienta w celu podawania stanów wodomierzy:

Prosimy również o ograniczenie wizyt w Spółce do niezbędnego minimum, pozostajemy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 8.00-16.00 pod telefonem i mailem.

Gminna Biblioteka Publiczna w Izabelinie - nieczynna w dniach 11-22 marca 2020 r.

W związku z realnym zagrożeniem koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującym chorobę o nazwie COVID-19 dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Izabelinie podjęła decyzję o zamknięciu biblioteki dla Czytelników od 11 marca do 22 marca 2020 r.

Za ten okres NIE BĘDĄ POBIERANE KARY.

drukuj (Gminna Biblioteka Publiczna w Izabelinie - nieczynna w dniach 11-22 marca 2020 r.)

  • data: 2020-03-11

Centrum Kultury Izabelin - nieczynne w dniach 11-22 marca 2020 r.

Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem koronawirusem, mając na względzie Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, dyrekcja Centrum Kultury Izabelin podjęła decyzję o odwołaniu od dnia 11 marca wszelkich zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, organizowanych zarówno w Centrum Kultury Izabelin oraz w obiektach sportowych na terenie gminy Izabelin. Odwołane zostają także wydarzenia kulturalne i sportowe do dnia 22 marca włącznie. Wspólnie z innymi jednostkami gminy chcemy minimalizować wszelkie dodatkowe ryzyko zachorowań i rozprzestrzeniania się wirusa. Zadbajmy o to, aby w najbliższych dniach zachować ostrożność i odpowiedzialność, dzięki czemu szybko zgasimy ogniska choroby.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach w naszym repertuarze. Tymczasem liczymy na Państwa zrozumienie i mamy nadzieję na szybkie spotkanie po przeminięciu wirusa!

Bieżące informacje dostępne na fanpage'u Centrum Kultury Izabelin: https://www.facebook.com/Centrum.Izabelin/

drukuj (Centrum Kultury Izabelin - nieczynne w dniach 11-22 marca 2020 r.)

  • data: 2020-03-11

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.