Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Fundusze unijne a Koronawirus SARS-CoV-2

W załączeniu przedstawiamy państwu informacje dla naszych mieszkańców i przedsiębiorców dotyczące m.in. dofinansowań unijnych:

 • wsparcia infrastruktury podmiotów zajmujących się zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem „COVID-19” oraz doposażeniu służb medycznych w niezbędny sprzęt ratujący zdrowie i życie ludzi zakażonych koronawirusem (działania infrastrukturalne i zakupowe)
 • niskooprocentowane pożyczki z POIR na płynność firm z sektora MŚP
 • wsparcie dla projektów B+R
 • dofinansowanie wynagrodzeń z funduszy unijnych

drukuj (Fundusze unijne a Koronawirus SARS-CoV-2)

 • autor: Dominika Glonek

#zostańdomu i żyj

Zostańmy w domach dla siebie, dla bliskich, dla seniorów, dla lekarzy.

A tym w jaki sposób spędzacie czas wolny i tym co robicie podczas tego trudnego czasu, możecie podzielić się z Izabelin TV

#covid19 #funduszeUE #FunduszeEuropejskie #FunduszedlaMazowsza#UEpomaga

Komisja Europejska w Polsce EU REGIO Poland Szpital ZakaźnyWojewódzki Szpital Zakaźny Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych Zdrowe Mazowsze Rzecznik Prasowy Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego

drukuj (#zostańdomu i żyj)

Informację o ograniczeniach w funkcjonowaniu oddziału PKO BP w Izabelinie

 • Czasowe ograniczenia w dostępności oddziału PKO Banku Polskiego w Izabelinie i innych oddziałów banku – od 10.00 do 12.00 obsługiwani są tylko klienci powyżej 65 r.ż.
 • Wstrzymanie przyjmowania wpłat otwartych w bilonie w placówkach Banku.
 • Wstrzymanie operacji zamiany/wymiany banknotów i monet w oddziałach Banku.

Osoby posiadające rachunki bankowe mogą dokonywać wypłat gotówkowych w kasie banku bez ograniczeń, jedyne ograniczenie dotyczy bilonu.

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS

Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te weszły w życie 1 kwietnia br. Wśród rozwiązań, które mają zapobiegać skutkom epidemii koronawirusa w Polsce, jest wsparcie realizowane przez ZUS.

Cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego zostaje zamknięty do odwołania

Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego informuje, że w związku z wprowadzeniem działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa SARS-CoV-2, z dniem 26.03.2020 r. cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego zostaje zamknięty dla turystów, osób uprawiających rekreację, dla celów edukacyjnych, sportowych, filmowania i fotografowania a także w celach zarobkowych.

Informacja Kolei Mazowieckich o zmianie rozkładu jazdy

Ze względu na panującą sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym Koleje Mazowieckie wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów.

[PGNiG] Ważny komunikat o zamknięciu BOK

Z powodu pandemii koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, informujemy, że od 14 marca 2020 r. do odwołania wszystkie Biura Obsługi Klienta BĘDĄ ZAMKNIĘTE.

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.