Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Fundusze unijne a Koronawirus SARS-CoV-2

W załączeniu przedstawiamy państwu informacje dla naszych mieszkańców i przedsiębiorców dotyczące m.in. dofinansowań unijnych:

  • wsparcia infrastruktury podmiotów zajmujących się zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem „COVID-19” oraz doposażeniu służb medycznych w niezbędny sprzęt ratujący zdrowie i życie ludzi zakażonych koronawirusem (działania infrastrukturalne i zakupowe)
  • niskooprocentowane pożyczki z POIR na płynność firm z sektora MŚP
  • wsparcie dla projektów B+R
  • dofinansowanie wynagrodzeń z funduszy unijnych

drukuj (Fundusze unijne a Koronawirus SARS-CoV-2)

  • autor: Dominika Glonek

#zostańdomu i żyj

Zostańmy w domach dla siebie, dla bliskich, dla seniorów, dla lekarzy.

A tym w jaki sposób spędzacie czas wolny i tym co robicie podczas tego trudnego czasu, możecie podzielić się z Izabelin TV

#covid19 #funduszeUE #FunduszeEuropejskie #FunduszedlaMazowsza#UEpomaga

Komisja Europejska w Polsce EU REGIO Poland Szpital ZakaźnyWojewódzki Szpital Zakaźny Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych Zdrowe Mazowsze Rzecznik Prasowy Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego

drukuj (#zostańdomu i żyj)

Informację o ograniczeniach w funkcjonowaniu oddziału PKO BP w Izabelinie

  • Czasowe ograniczenia w dostępności oddziału PKO Banku Polskiego w Izabelinie i innych oddziałów banku – od 10.00 do 12.00 obsługiwani są tylko klienci powyżej 65 r.ż.
  • Wstrzymanie przyjmowania wpłat otwartych w bilonie w placówkach Banku.
  • Wstrzymanie operacji zamiany/wymiany banknotów i monet w oddziałach Banku.

Osoby posiadające rachunki bankowe mogą dokonywać wypłat gotówkowych w kasie banku bez ograniczeń, jedyne ograniczenie dotyczy bilonu.

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS

Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te weszły w życie 1 kwietnia br. Wśród rozwiązań, które mają zapobiegać skutkom epidemii koronawirusa w Polsce, jest wsparcie realizowane przez ZUS.

Cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego zostaje zamknięty do odwołania

Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego informuje, że w związku z wprowadzeniem działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa SARS-CoV-2, z dniem 26.03.2020 r. cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego zostaje zamknięty dla turystów, osób uprawiających rekreację, dla celów edukacyjnych, sportowych, filmowania i fotografowania a także w celach zarobkowych.

Informacja Kolei Mazowieckich o zmianie rozkładu jazdy

Ze względu na panującą sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym Koleje Mazowieckie wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów.

[PGNiG] Ważny komunikat o zamknięciu BOK

Z powodu pandemii koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, informujemy, że od 14 marca 2020 r. do odwołania wszystkie Biura Obsługi Klienta BĘDĄ ZAMKNIĘTE.

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer