Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Pomoc dla przedsiębiorców w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego

W związku z ograniczeniami spowodowanymi obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce, chcąc wesprzeć Państwa w tych trudnych warunkach, w jakich prowadzicie działalność gospodarczą, przypominamy, że w zakresie podatków należnych gminie tj. podatku od nieruchomości oraz od środków transportowych mogą Państwo ubiegać się o następujące formy pomocy:

  • odroczenie terminu zapłaty
  • rozłożenie ich na raty
  • w wyjątkowych sytuacjach, o ich umorzenie.

Możecie Państwo wystąpić o udzielenie ww. ulg, składając wniosek na piśmie – drogą elektroniczną przez ePUAP (podpisany profilem zaufanym lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub wrzucić go do urny znajdującej się przy wejściu do Urzędu Gminy.
Jednocześnie informujemy, że w najbliższych dniach, do odwołania, kontakt z Urzędem Gminy będzie utrudniony, dlatego prosimy o dokonywanie wszelkich wpisów do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) drogą elektroniczną. W ten sposób mogą Państwo założyć firmę, wznowić lub zawiesić działalność gospodarczą, dodać rachunek bankowy, uzyskać dane osób, które prowadzą firmy w Polsce.
Dla tych z Państwa, którzy nie posiadają profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego, a posiadają możliwość korzystania z bankowości elektronicznej, możecie Państwo podpisać wniosek przez ten portal. Szczegóły znajdują się na stronie CEIDG: https://prod.ceidg.gov.pl/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonu: (22) 722-89-61, (22) 722-89-76, (22) 722-89-60 lub mailem: m.trocewicz@izabelin.pl, m.sikorska@izabelin.pl, k.ciecwiecz@izabelin.pl

drukuj (Pomoc dla przedsiębiorców w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego)

  • autor: Wydział Finansowy, data: 2020-03-19

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.