Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Konsultacje społeczne w sprawie konsultacji aktów prawa miejscowego z NGO

Oddajemy Państwu do konsultacji projekt aktu prawa miejscowego w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Konsultacje odbędą się w terminie od 24 października do dnia 8 listopada 2016 r.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem i zgłaszania ewentualnych uwag bądź opinii. Uwagi można składać na formularzu do konsultacji osobiście w kancelarii Urzędu, przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Gminy Izabelin lub drogą elektroniczną na adres b.borys@izabelin.pl

Ponadto serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie z Wójtem Gminy Izabelin w dniu 3 listopada 2016 r. o godzinie 18.00, w pok. nr 11 Urzędu Gminy Izabelin (sala Rady Gminy). Spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim konsultowanemu dokumentowi, ale będzie również okazją do omówienia bieżących spraw.

Szczegółowe informacje na temat zasad zgłaszania uwag do konsultowanego dokumentu dostępne są na pierwszej stronie zarządzenia oraz pod nr telefonu (22) 722 89 52.
Zarządzenie, wniosek o konsultację i formularz do konsultacji w wersji do wypełnienia zamieszczone są poniżej.

  • autor: Barbara Bacewicz-Borys, data: 2016-10-21

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.