Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Konsultacje społeczne koncepcji parku w Izabelinie

Szanowni Mieszkańcy,

 

W związku z trwającymi przygotowaniami naszej gminy do pozyskania w przyszłym roku środków unijnych, została opracowana wstępna koncepcja parku rekreacyjno- sportowego w Izabelinie. Pod jego lokalizację przewidziano teren przy ul.3 Maja, na działce numer ewid.479 w Hornówku, pomiędzy Urzędem Gminy Izabelin a Szkołą Podstawową im. płk S. Królickiego. Mając na uwadze, że park będzie służył wszystkim naszym mieszkańcom, zgodnie z Zarządzeniem nr 61/ 2015 Wójta Gminy Izabelin z dnia 18.09.2015r., koncepcja parku zostanie poddana konsultacjom społecznym w dniach 28.09.-15.10.2015r.

            W okresie trwania konsultacji projekt będzie dostępny na stronie internetowej: www.gmina.izabelin.pl oraz  w Biuletynie Informacji Publicznej, a w formie papierowej w Referacie Inwestycji Urzędu Gminy Izabelin (pokój nr 111, w godzinach urzędowania).

Formularz do zgłoszenia uwag w postaci ankiety będzie udostępniony:

- na stronie internetowej: www.gmina.izabelin.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej

- w punktach kolportażu „ Listów do Sąsiada”

- u pań Sołtys

Wypełniony formularz można składać:

1) w formie pisemnej na adres: Urzędu Gminy Izabelin, ul. 3 Maja 42, 05-080 Izabelin (decyduje data wpływu do urzędu)

2)  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: d.glonek@izabelin.pl

3)  za pośrednictwem faxu nr 22 722 80 06

4)  formie pisemnej bezpośrednio w Kancelarii Urzędu  Gminy Izabelin

 

Ideą parku jest stworzenie miejsca do aktywnego i spokojnego spędzania czasu. W koncepcji wykorzystano istniejące ukształtowanie terenu do aranżacji przestrzeni. Wyeksponowano dwa piękne i okazałe dęby poprzez budowę wokół nich tarasów piknikowych, nad którymi zawieszono na gałęziach elektryczne lampiony. Usypane górki trasy rowerowej wykorzystano do budowy linowego toru przeszkód. Przy istniejącej kępie brzóz zaprojektowano wielopiętrowego „wiklinowego pająka". Oprócz powyższych atrakcji przewidziano osobną trasę dla biegaczy o długości 250 m, ścieżkę spacerową, ogrodzony plac zabaw dla dzieci młodszych, siłownię terenową, urządzenia do ćwiczeń kalistenicznych (street workout), górkę wspinaczkową i pola do gry w bule. Ciągi komunikacyjne i place oświetlono. Na terenie parku zaprojektowano także węzeł sanitarny. Koncepcja występuje pod roboczą nazwą "Central Park".

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach. Państwa uwagi i propozycje będą dla nas bardzo pomocne przy realizacji tego projektu. 

drukuj (Konsultacje społeczne koncepcji parku w Izabelinie)

 • plan
  plan
 • mapa
  mapa
 • drzewo
  drzewo
 • most
  most
 • park
  park

drukuj ()

wstecz

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.