Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Ważna informacja dla użytkowników pieców na paliwo stałe w gminie Izabelin

W dniach 1-4 września będą dystrybuowane pakiety informacyjne do wszystkich mieszkańców, którzy wg. naszej wiedzy, posiadają jeszcze piece na paliwo stałe. W pakiecie znajdziecie Państwo list Pani Wójt Doroty Zmarzlak z przesłaniem kierowanym do posiadaczy pieców, wniosek o dotację do wymiany pieca oraz informację dotyczącą dotacji z Programu Czyste Powietrze.

Gorąco zachęcamy do złożenia wniosku nawet jeśli w tym roku taka wymiana będzie niemożliwa. Liczba złożonych wniosków na rok przyszły, nie tylko będzie z pewnością bardzo silnym argumentem by dotacje utrzymać, nawet jeśli byłyby niższe niż w roku bieżącym, ale także pozwoli nam oszacować potencjalne potrzeby budżetowe w tym zakresie.

Jeśli są Państwo posiadaczami pieca na paliwo stałe i nie otrzymali Państwo wspomnianego pakietu – prośba o kontakt telefoniczny 22 722 89 66 lub mailowy wymianapieca@izabelin.pl. Jeśli Państwo otrzymają pakiet przez pomyłkę, uprzejma prośba by przekazać go sąsiadowi, który posiada taki piec i być może na taki pakiet czeka.

Wspólnie możemy zadbać o czyste powietrze w gminie Izabelin.

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.