Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze”

Czyste Powietrze https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/ to kompleksowy program, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do powietrza z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Skorzystanie z programu w żaden sposób nie koliduje z programem dotacji celowych do wymiany pieców na paliwo stałe z budżetu Gminy Izabelin https://www.gmina.izabelin.pl/353,wymiana-pieca?tresc=7066

W ramach działania punktu przeszkolony pracownik udziela mieszkańcom bezpłatnych porad o możliwościach uzyskania dofinansowania, a także pomaga w przygotowaniu i złożeniu wniosku o podstawowy, podwyższony i najwyższy poziom dofinansowania.

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny czynny jest pięć dni w tygodniu, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 i jest zlokalizowany w siedzibie Urzędu Gminy Izabelin: ul.

Mieszkańcy chcący skorzystać z bezpośredniej pomocy przy wypełnianiu wniosku proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 573 074 964 w celu umówienia terminu konsultacji.

Ogólnopolska infolinia programu Czyste Powietrze

Informujemy, że pod numerem telefonu 22 340 40 80 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00 na pytania czekają konsultanci udzielający informacji o programie Czyste Powietrze. Z infolinii można korzystać zarówno przed złożeniem wniosku jak i po jego złożeniu jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości lub potrzebne są dodatkowe wyjaśnienia.

Zachęcamy do korzystania z tej formy kontaktu.

  • plakat

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.