Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Uwaga na nieautoryzowane przez gminę wizyty osób zbierających dane dot. fotowoltaiki

Uprzejmie informujemy, że obecnie żaden z urzędników gminnych nie odwiedza Państwa w domach wypytując o ew. zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi. Żadna z uprawnionych osób nie autoryzowała takiego działania zarówno w stosunku do podległych sobie urzędników jak i innych podmiotów. Nie jest nam również wiadomo o jakiejkolwiek akcji innej organizacji rządowej lub samorządowej prowadzonej na terenie gminy Izabelin.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie działania prowadzone przez urzędników gminnych, w trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo, zawsze poprzedzamy akcją informacyjną zawierającą min. następujące informacje:

  • cel prowadzonej akcji , zakres zbieranych danych, podstawa prawna zbierania danych, uprawnienia urzędnika gminnego, pouczenie o ew. odmowie udzielenia odpowiedzi etc.,
  • sposób weryfikacji osoby zbierającej dane vide plakietka ze zdjęciem, stanowiskiem, pełnomocnictwem,
  • czas i miejsce zbierania danych.

Planując podobne działania zawsze kierujemy się troską o Państwa komfort i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli macie Państwo uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości oświadczeń składanych przez nachodzące Państwa osoby, prosimy o kontakt z urzędem gminy. Jeśli macie Państwo uzasadnione obawy o swoje bezpieczeństwo nie wahajcie się zadzwonić na Policję.

drukuj (Uwaga na nieautoryzowane przez gminę wizyty osób zbierających dane dot. fotowoltaiki)

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.