Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Badanie "Jak menopauza wpływa na emocje?"

Nasza mieszkanka, a zarazem studentka IV roku psychologii, chciałaby serdecznie zaprosić do uczestnictwa w prowadzonym obecnie w Warszawie badaniu nad menopauzą i emocjami. Badanie to jest prowadzone przez Warszawski Uniwersytet Medyczny we współpracy z Instytutem Biologii Doświadczalnej PAN.
Pierwsza część badania jest okazją, aby skorzystać z darmowej wizyty u świetnego ginekologa-endokrynologa w Szpitalu przy ul. Karowej, w stosunkowo krotkim czasie. W trakcie wizyty zostaną również zbadane dwa hormony, hormon felikulotropowy (FSH) i estradiol, które odgrywają ważną rolę w okresie menopauzy.
Druga część badania odbywa się w Instytucie Biologii Doświadczalnej. W czasie wizyty w Instytucie trzeba będzie wykonać, na komputerze, dwa zadania z percepcji emocji oraz wypełnić kwestionariusze dotyczące samopoczucia, emocji i jakości życia. Wizyta ta trwa 1,5h i przewidziana jest za nią gratyfikacja (100zł).
Trzecia część badania polega na wypełnieniu kwestionariuszy z zakresu samopoczucia, emocji i jakości życia, w formie elektronicznej bądź papierowej i odbywa się po 3 miesiącach od wizyty w Instytucie. Ta część badania trwa 30 min i za nią również przewidziana jest gratyfikacja (100zł).
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod nr 664 913 827, drogą mailową na adres: menopauza@nencki.edu.pl
  • ulotka

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer