Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«styczeń 2021»
PnWtŚrCzPtSbNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner

Treść

Ruszyły zapisy seniorów 80+ na szczepienia przeciwko COVID-19

Przed szczepieniem każdy pacjent zobowiązany jest wypełnić kwestionariusz. Zachęcamy do wydrukowania i wcześniejszego wypełnienia.  

Dzięki temu skrócimy czas pobytu seniora w przychodni.

Zapisy na szczepienia dla seniorów w wieku 80+ od 15 stycznia

Od jutra, 15 stycznia seniorzy w wieku 80+ mogą zapisywać się na szczepienia w swoich przychodniach telefonicznie, poprzez ogólnopolską infolinię 989 lub przez indywidualne konto pacjenta.

Szczepienia dla tej grupy ruszą od 25 stycznia. Pacjenci otrzymają telefonicznie informację o dniu i godzinie szczepienia.

Dla osób potrzebujących pomocy w dotarciu na szczepienie zapewniamy bezpłatny transport. Osoby zainteresowane transportem proszone są o zgłoszenie tego na nasz numer pomocowy 504 819 007. Zamawiać transport można już teraz. Ułatwi nam to oszacowanie potrzeb i przygotowanie taboru.

Nie ma rejonizacji szczepień, ale sugerujemy Państwu wybór macierzystej przychodni w celu dokonania szczepienia co ułatwi i skróci proces kwalifikacji medycznej niezbędnej przed podaniem szczepionki. Przed przystąpieniem do szczepienia należy wypełnić i podpisać specjalną ankietę. Jest ona dostępna na stronie internetowej SPZOZ Izabelin a w wersji papierowej od poniedziałku będzie dostępna u sołtysów oraz w Urzędzie Gminy Izabelin. Przybycie na szczepienie z wypełnioną ankietą usprawni proces szczepienia.

W każdym z punktów szczepień tygodniowo będzie poddawanych szczepieniem 30 pacjentów zgodnie z dostawami szczepionek.

Lista kontaktowa:

 1. Samodzielny Gminny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Izabelinie przy ul. Tetmajera 3a, 05-080 Izabelin C
  tel. 22 722 63 21
 2. Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej " Juniperus " ul. Kościuszki 41, 05-080 Izabelin C 
  tel. 22 722 62 46
 3. Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie ul. Brzozowa 75, 05-080 Laski
  tel. 22 752 32 74

Od 15 stycznia 2021 r. planowane jest uruchomione zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19

Od 15 stycznia 2021 r. planowane jest uruchomione zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19.
Wcześniej niestety nie ma możliwości rejestracji, ponieważ system jeszcze nie jest aktywny.
 
Zapisy mają być prowadzone przez centralną e-Rejestrację. Od 15 stycznia 2021 na szczepienie będą mogły zarejestrować się osoby, które ukończyły 80 lat, a od 22 stycznia 2021 r. osoby powyżej 70 roku życia.
Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.
E-skierowania na szczepienia zostaną wystawione automatycznie, bez konieczności wizyty w POZ.
Na szczepienia przeciw COVID-19 NIE obowiązuje rejonizacja, tzn., że możemy zapisać się na szczepienie do dowolnego punktu szczepień w kraju (nie musi być to „nasza przychodnia”).
 
Centralna (ogólnopolska) e-Rejestracja na szczepienie to zbiór grafików pracy poszczególnych punktów szczepień w konkretnych przychodniach z całego kraju. Do tego samego grafiku jednocześnie będą mieli dostęp: konsultant z infolinii NFZ (989), pracownik rejestracji danej przychodni oraz pacjent logujący się poprzez Internetowe Konto Pacjenta
Każdy z nich będzie miał możliwość umówienia terminu szczepienia w przychodni wybranej przez pacjenta. Bez względu na to czy pacjent zadzwoni bezpośrednio do przychodni, czy na infolinię NFZ, czy skorzysta z Internetowego Konta Pacjenta, zapisze się na szczepienie, a zarezerwowany przez niego termin będzie widoczny ze wszystkich trzech poziomów jednocześnie.
Ponadto Pacjent otrzyma powiadomienia SMS z systemu e-Rejestracja bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji na wizytę (wraz ze wskazaniem terminu szczepienia) oraz przypominająco 1 dzień przed terminem wizyty.
 
Na terenie naszej gminy, przeciwko COVID-19, będzie można zaszczepić się w trzech przychodniach:
 1. Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Izabelinie przy ul. Tetmajera 3a, 05-080 Izabelin C
 2. Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej " Juniperus " ul. Kościuszki 41, 05-080 Izabelin C,
 3. Towarzystwie Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie ul. Brzozowa 75, 05-080 Laski.
Zapisy na szczepienia w przychodniach na terenie naszej gminy będą prowadzone zgodnie z ogólnopolskimi wytycznymi (opisanymi powyżej), które podane zostały do publicznej wiadomości przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.
 
Kolejne szczegóły dot. zapisów i szczepień przeciwko COVID-19 będziemy przekazywali Państwu na bieżąco. Na 13 stycznia 2021 r. zaplanowana została konferencja prasowa, w czasie której rząd przekaże dalsze informacje.

Informacje dot. szczepień

Szanowni Mieszkańcy,

na terenie naszej gminy, jako punkty szczepień przeciwko COVID-19, zostały wytypowane i zarejestrowane trzy przychodnie:

 1. Samodzielny Gminny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Izabelinie przy ul. Tetmajera 3a, 05-080 Izabelin C
 2. Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej " Juniperus " ul. Kościuszki 41, 05-080 Izabelin C,
 3. Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie ul. Brzozowa 75, 05-080 Laski.

Proces rejestracji powszechnych szczepień przeciwko COVID-19 rozpocznie się prawdopodobnie 15 stycznia 2021 r. Zapisy i szczepienia będą wykonywane zgodnie z wytycznymi Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Szczegółowe informacje dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 znajdziecie Państwo na stronach:

Obecnie nie posiadamy informacji dotyczącej ilości i daty dostawy szczepionek. Wszystkie informacje będziemy przekazywać Państwu na bieżąco: na naszej stronie internetowej, gminnym FB oraz w newsletterze.

Dodatkowe informacje na temat szczepień przeciwko COVID-19 można uzyskać również pod numerem bezpłatnej całodobowej rządowej infolinii 989 lub 22 62 62 989

Mapa wszystkich punktów szczepień zamieszczona została pod linkiem: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien  

 

Informacje i zalecenia dot. koronawirusa:

https://www.gov.pl/web/koronawirus

 • infografika

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.