Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Menu

Kalendarium

«styczeń 2021»
PnWtŚrCzPtSbNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Brak wydarzeń w wybranym okresie

Reklama

 • pakiet czterech uchwał
 • ochrona danych banner

Treść

Wiadomość od zespołu gminnej Biblioteki

Przekazujemy Wam wiadomość od zespołu gminnej Biblioteki:
 
Szanowni Czytelnicy!
W trudnych warunkach, bez odpowiednich rozwiązań technicznych i lokalowych, dałyśmy radę przeorganizować naszą pracę tak, aby Państwo zostali – w minimalnym chociaż stopniu – zadowoleni i usatysfakcjonowani.
 
Pracujemy doprawdy w dziwnym trybie, oznacza to również, że mamy dużo więcej obowiązków. Oczywiście nie będziemy się żalić, bo lubimy swoją pracę. Raczej chcemy „pokrzepić Państwa serca”, zarazić naszym optymizmem, dać trochę otuchy i radości.
 
Dziękujemy, że o nas nie zapomnieliście, Drodzy Czytelnicy, że czytacie nie tylko wersję elektroniczną książki. Przewracanie kartek ma jednak swój urok, zwolennicy czytania papierowej książki twierdzą, że „ma ona swoją duszę i nie grozi jej rozładowanie”.
 
Nikt się nie spodziewał, że pandemia będzie trwała aż tak długo. Przyzwyczailiśmy się już trochę do nowej rzeczywistości, do maseczek, zapachu płynów dezynfekujących, do dystansu społecznego… Nie przyzwyczaimy się do smutnych informacji, oschłych komunikatów i statystyk.
 
Zapewne zabrzmi to jak banał jakiś, ale dobra literatura różnych gatunków naprawdę potrafi oderwać od natrętnych i depresyjnych myśli. Potrafi przenieść do innej rzeczywistości, choć na chwilę.
 
Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, obserwujemy to, co lubicie czytać, co Was interesuje. Każdy czytelnik jest dla nas indywidualnością, staramy się, aby znalazł u nas wyjątkowe treści wyjątkowych autorów.
 
Dziękujemy, że z nami jesteście :)
 
Pracownicy Waszej Biblioteki w Izabelinie
Aleksandra
Emilia
Katarzyna
Małgorzata
 • plakat zimowa biblioteka pod chmurką

wstecz

Promobox

Kontakt

 • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
 • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy Izabelin, zwany dalej Administratorem
 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Izabelin, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Izabelin za pomocą adresu iod@izabelin.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz, przy spełnieniu przesłanek wskazanych w Rozporządzeniu, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera.
 6. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do momentu wycofania zgody, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności ze względu na cele archiwalne w interesie publicznym, cele badań naukowych lub historycznych lub cele statystyczne.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców
  - podmiotom, które przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Gmina Izabelin, na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów;
  - organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i celach, które wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.
 9. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
 10. W sytuacji przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z naruszeniem przepisów prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Pani/Pana dane będą w serwisach Administratora przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.