Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

II edycja Programu kompostowania na terenie gminy Izabelin

Zarządzeniem z dnia 311/2021 z dnia 27.04.2021 r. wprowadzona została II edycja Programu kompostowania w gminie Izabelin. Kolejnych 100 kompostowników czeka na nowych właścicieli. Są przekazywane mieszkańcom w umowę 36-cio miesięcznego użyczenia. Po tym czasie przechodzą na ich własność.
Osoby, które chciałyby skorzystać z Programu zobowiązane są do złożenia wniosku o użyczenie kompostownika.

Przypominamy, że osoba, która zadeklaruje kompostowanie swoich bioodpadów otrzyma ulgę w wysokości 6 zł za każdą osobę zamieszkującą nieruchomość. Z tej posesji nie będą odbierane bioodpady, zarówno odpady zielone, jak i kuchenne. Nie będzie możliwy również ich dowóz do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Kompostowanie to naturalna metoda unieszkodliwiania i zagospodarowania bioodpadów. Dlatego wszystkich mieszkańców zachęcamy do zakładania przydomowych kompostowników. Okazuje się, że nie jest to wcale trudne, ani pracochłonne, a efekt jest wymierny – nie musimy płacić ani za wywóz bioodpadów, ani za ziemię czy dodatkowe nawozy podczas sadzenia kolejnych roślin.

  • treść komunikatu w wersji graficznej

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.