Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Odbiór odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

W miesiącach czerwiec i lipiec trwa  Akcja odbioru odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego sprzed posesji mieszkańców.
W tym roku zbiórka będzie podzielona na dwa terminy – najpierw odbierany będzie sprzęt elektryczny i elektroniczny, następnie za 2 tygodnie odpady wielkogabarytowe.
Terminy odbiorów wskazane są w harmonogramach odbioru: zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – niebieską ramką, odpadów wielkogabarytowych – czerwoną ramką.
W ramach odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego możemy pozbyć się odpadów tj.:
- pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, telefony, zabawki i gadżety elektroniczne, drobny sprzęt RTV i AGD m.in. kuchenki mikrofalowe, suszarki, opiekacze, miksery, komputery, 
Pamiętajmy, że sprzęt musi być kompletny !!! 

Odpady wielkogabarytowe, które możemy oddać firmie odbierającej odpady to m.in. meble, kanapy, materace, dywany, zabawki dużych rozmiarów.
Nie zostaną odebrane odpady tj.: materiały i odpady budowlane, remontowe, wanny, umywalki, grzejniki, muszle toaletowe, ramy okienne, drzwi, niesprasowane duże kartony, części samochodowe, opony samochodowe.
Tych odpadów (poza częściami samochodowymi) możemy się pozbyć odwożąc je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zlokalizowanego w Izabelinie, przy ul. 3 Maja 42 (parking przy Urzędzie Gminy). Aby pozostawić odpady w PSZOK-u potrzebny jest jedynie numer abonencki, nadany w systemie odpadowym.  
Prosimy również, aby nie wystawiać odpadów ze zbyt dużym wyprzedzeniem. Zalecanym jest ich wystawienie wieczorem dnia poprzedzającego odbiór. Dzięki temu zarówno estetyka gminy, jak i przestrzeń publiczna nie będzie zaburzona.

  • odbior_odpadow_gabaryty (005)

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.