Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

W związku z licznymi wątpliwościami i pytaniami dotyczącymi przyjętej ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa” informujemy, że obecnie czekamy na rozporządzenia wykonawcze i uruchomienie systemu do nadawania numeru PESEL dla obywateli Ukrainy. Możliwość wprowadzania wniosków przewidziano w ustawie na najbliższą środę. Uruchomienie przyjmowania wniosków przez Wydział Spraw Obywatelskich w gminie Izabelin planowane jest również na dzień 16 marca, środa. Przyjmowani będą wyłącznie wcześniej zapisani interesanci. Zapisów na złożenie wniosku będzie można dokonywać od 16 marca pod numerem tel. 22 722 89 38 lub osobiście w Urzędzie Gminy Izabelin.
Po otrzymaniu numeru PESEL będzie można załatwiać kolejne sprawy. Informacja o miejscu złożenia kolejnych wniosków będzie udzielana podczas procedury nadawania numeru PESEL.

  • infografika

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer