Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Izabelińczyk Roku 2014

Jerzy Pietrzak

W tym roku Kapituła Odznaczenia Honorowego "Izabelińczyk Roku",  pod przewodnictwem Wójta Gminy Izabelin, buławę z głową łosia wręczyła Panu Jerzemu Pietrzakowi.

Jest to wieloletni działacz samorządowy i wybitny społecznik.

W roku 1994 wybrany do Rady Gminy Stare Babice, gdzie sprawował funkcję wiceprzewodniczącego Rady Gminy, a od 1995r., to jest od  powstania Gminy Izabelin do 2014 roku  - radny Gminy Izabelin i nieprzerwanie jej Przewodniczący. Stara się znaleźć rozwiązania odpowiadające wszystkim. Stoi za sukcesem Gminy, jej rozwojem i rozbudową.

Od wielu lat zaangażowany w rozwiązywanie problemów alkoholowych na terenie gminy Izabelin i powiatu warszawskiego zachodniego. Człowiek oddany innym, pomagający chorym skierowanym do leczenia  przez ich rodziny lub inne osoby znające problem. Skuteczny terapeuta świadczący pomoc psychologiczną i prawną, oraz porady praktyczne dla ofiar przemocy domowej i dla rodzin dysfunkcyjnych. Od wielu lat prowadzi działalność profilaktyczną wśród dzieci i młodzieży w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii.

Oddany swojej pracy zawodowej jak i społecznej, wymagającej poświęcenia czasu prywatnego, zaangażowania i serca.

drukuj (Izabelińczyk Roku 2014)

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.