Urząd Gminy Izabelin - Gmina Izabelin

Menu główne

Treść

Izabelińczyk Roku 2016

Kapituła, pod przewodnictwem Wójta Gminy – Witolda Malarowskiego, zaszczytny tytuł IZABELIŃCZYK ROKU 2016 przyznała Pani Barbarze Tenerowicz, która jest wieloletnią mieszkanką Gminy Izabelin.

Od 1995 roku pełniła funkcję Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Izabelinie. Niezwykle zaangażowana w sprawy społeczne i dążąca do poprawy życia najuboższych mieszkańców gminy. Współpracuje nie tylko ze społecznością lokalną, ale również jako radna w powiecie wykonywała swoje obowiązki rzetelnie z myślą o wspólnocie samorządowej i mieszkańcach. Jako kierownik GOPS w Izabelinie współpracowała w wieloma organizacjami pozarządowymi takimi jak: Towarzystwo Brata Alberta w Laskach, Stowarzyszenie „Społeczna Pomoc” Dom w Sadowa, Szlachetna Paczka oraz Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD w Izabelinie.

Z inicjatywy Pani Barbary Tenerowicz w Gminie Izabelin organizowane są spotkania wielkanocne oraz wigilijne dla osób samotnych, starszych, kombatantów, oraz nieporadnych życiowo. Spotkania te stały się tradycją wpisującą się w kalendarz Gminy Izabelin. W okresie świątecznym przygotowywane są paczki świąteczne dla najuboższych mieszkańców gminy oraz dzieci.

drukuj (Izabelińczyk Roku 2016)

wstecz

Promobox

Kontakt

  • -

Kontakt

Urząd Gminy Izabelin
ul. 3 Maja 42
05-080 Izabelin

tel. 22 722 89 30
e-mail: izabelin@izabelin.pl

Nr konta
31 1020 1026 0000 1102 0023 6034
PKO BP SA II O/Warszawa

MAPA

[obiekt mapy]
  • System Informacji Przestrzennej - Urząd Gminy Izabelin

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.